Limitovaná kolekce Deers for Högl

/ Redakce

Česká značka Deers, která vyrábí hravé šperky s motivem jelena, vytvořila limitovanou edici broží s komponenty Swarovski doplňující sportovně elegatní linii obuvi Högl, ve které dominují třpytivé křišťály této značky.

Kameny Swarovski používá rakouský obuvník ve svých kolekcích každou sezónu stejně tak, jako designérka Kamila Písaříková při výrobě originálních šperků s jelínky. Spojení těchto dvou značek bylo tedy nasnadě.

Celá kolekce se nese tón v tónu, převažují odstíny bílé a béžové, doplněné metalickými kousky. Velké i malé brože jelínků jsou tak maximálně sladěné s jednotlivými páry obuvi, aby podtrhly aktuální look,“ uvádí designérka značky Deers Kamila Písaříková.

Brože Deers můžete sladit s pohodlnými mokasíny, elegatními balerínami či sportovními teniskami a prožít léto ve městě stylově v odlesku třpytivých křišťálů.

Kolekce bude v prodeji exkluzivně během tohoto pátku a soboty 17.4. a 18.4. v prodejně Högl na pražských Příkopech v rámci Deers pop-up shopu a následně až do konce května 2015 na e-shopu.

O značce Högl:

Högl – obuv s měkkým došlapem. Rakouská a mezinárodně úspěšná značka kvalitní obuvi spojuje smysl pro aktuální trendy s maximálním pohodlím při nošení a vytváří tak jedinečný životní styl a pocit z každého vašeho kroku. Díky více jak sedmdesátiletým zkušenostem v oblasti výroby obuvi, použití nejnovějších technologií, pečlivě vybíraným materiálům a vysoce kvalitnímu řemeslnému zpracování představuje obuv s naší pečetí kvality “THE AUSTRIAN QUALITY SHOE BRAND” skutečně speciálního průvodce vašich cest.

Foto: Kamila Písaříková