Limitovaná kolekce Deers for Högl

/ Redakce

Česká značka Deers, která vyrábí hravé šperky s motivem jelena, vytvořila limitovanou edici broží s komponenty Swarovski doplňující sportovně elegatní linii obuvi Högl, ve které dominují třpytivé křišťály této značky.

// Non-mobile devices will get the default content. } // End of the Mobile Detect conditional. ?>

Kameny Swarovski používá rakouský obuvník ve svých kolekcích každou sezónu stejně tak, jako designérka Kamila Písaříková při výrobě originálních šperků s jelínky. Spojení těchto dvou značek bylo tedy nasnadě.

Celá kolekce se nese tón v tónu, převažují odstíny bílé a béžové, doplněné metalickými kousky. Velké i malé brože jelínků jsou tak maximálně sladěné s jednotlivými páry obuvi, aby podtrhly aktuální look,“ uvádí designérka značky Deers Kamila Písaříková.

Brože Deers můžete sladit s pohodlnými mokasíny, elegatními balerínami či sportovními teniskami a prožít léto ve městě stylově v odlesku třpytivých křišťálů.

Kolekce bude v prodeji exkluzivně během tohoto pátku a soboty 17.4. a 18.4. v prodejně Högl na pražských Příkopech v rámci Deers pop-up shopu a následně až do konce května 2015 na e-shopu.

O značce Högl:

Högl – obuv s měkkým došlapem. Rakouská a mezinárodně úspěšná značka kvalitní obuvi spojuje smysl pro aktuální trendy s maximálním pohodlím při nošení a vytváří tak jedinečný životní styl a pocit z každého vašeho kroku. Díky více jak sedmdesátiletým zkušenostem v oblasti výroby obuvi, použití nejnovějších technologií, pečlivě vybíraným materiálům a vysoce kvalitnímu řemeslnému zpracování představuje obuv s naší pečetí kvality “THE AUSTRIAN QUALITY SHOE BRAND” skutečně speciálního průvodce vašich cest.

Foto: Kamila Písaříková