Logománie, aneb loga jsou IN!

/ Redakce

Vývoj dnešní módy poznamenala především móda z ulic. Na letošních módních týdnech logo trend neminuli také velikáni jako Gucci, Hood by Air, DKNY, nebo dokonce celkem neflexibilní label jako Loewe. Ti všichni experimentovali s umístěním jejich značek a log na kabelky, opasky, topy a kalhoty… A proč také ne? Maximalismus je jednoznačně opět v módě a my ho milujeme!

1. Statement kabelka

U nás v redakci vítězí logo kabelka! Takovýto kýčovitý kousek, který by mnoho milovnic módy nejspíš zahodilo na dno skříně, dokáže být ve své podstatě velmi originálním kouskem jakéhokoliv stylového outfitu. Například jednoduché džínsy s topem, kombinované k zajímavému kabátu a doladěné právě logo kabelkou dokáží přímo divy! Navíc se nemusíte bát, že i méně zdatné módní maniačky nebudou vědět, co že to vlastně máte za značku kabelky a budete tak inspirací pro široké okolí. Jen dbejte na to, abyste outfit příliš nepřepískli a opravdu jste poté nebyli jako kýčovitý pochodující vtípek.

Street Style - Paris Fashion Week - Menswear Spring/Summer 2016 : Day Five

2. Osobitá denimka

Loga nutně nemusí našívat, tisknout a nažehlovat samotná značka. Je mnoho kreativních způsobů, jak si stylový kousek vytvořit doma! Například trendy denimová bunda s nažehlovačkami je ideální kousek do jarního chladného počasí, ve kterém budete vypadat nesmírně stylově. Postup tvoření je jednoduchý, stačí žehlička, stará denimová bunda a nespočet nažehlovaček! Takovýto trendy kousek kombinujte jak s žerzejovými šaty, tak s džínsy pro ten pravý monochromatický outfit, který je nesmírně aktuální.

Street Style Day 5 - Milan Fashion Week Womenswear Autumn/Winter 2014

3. Punčochy na obzoru

Pokud chcete dostat loga do outfitu nezvyklou formou, poté miřte na punčochy! Dodají vašemu outfitu neobyčejný twist, který zkrátka zaujme. Nebojte se je také kombinovat se vzorovanými kousky, nicméně, dbejte na to, aby oba vzory byly k sobě kompatibilní. Je dobré, aby byly vzory k sobě kontrastní, nejlépe jeden geometerický a jeden abstraktní, nebo jeden větší vzor s jedním menším.logomania12

4. Ikonické triko

Klasický kousek, který nikdy neomrzí je logo tričko. Ať s džíny, nebo pencilkovou sukní, vždycky tvoří dokonalý pár. Volte trička s logy, která jsou spíše vyšívaná, nebo hladce potištěná. Kamínky, flitry a jiné ozdoby navíc tričku neprospějí, právě naopak. Pokud chcete experimentovat, neváhejte vyzkoušet kombinaci logo trička pod šaty na ramínka, právě tento trend z ulice bude letos velkým hitem!

Street Style: February 24 - Milan Fashion Week Fall/Winter 2016/17

5. Pásek v hlavní roli

Dalším efektní klišé kousek je logo pásek. Mnoho z nás si bez něj tak či tak nedokáže představit vůbec žít, nicméně, co když zrovna outfit, který nosíte, vašemu pásku příliš nedá vyniknout? Poté vám nabízíme jednoduché řešení, slaďte jej s basic kousky, jakými je jemná hedvábná halenka a rovné kalhoty. Věřte, že v tomto outfitu se váš značkový pásek opravdu neztratí.

Street Style - Paris Fashion Week : Haute Couture Fall/Winter 2015/2016 : Day Two

Zdroj: WWD