LOVE MOSCHINO v Praze

/ Redakce

Italská značka Moschino je jen pro vyvolené. Její styl umí být hodně vášnivý, vtipný, avantgardní i drzý.

Ne úplně každý ji umí nosit, ale ten, kdo to tzv. dá, tomu je nutné zatleskat. Přesně pro takové odvážlivce a módní fanatiky své kolekce Jeremy Scott navrhuje. Jeremy Scott sesadil 28. 10. 2013 z pověstného kreativní křesla Rossellau Jardini, která značku vedla od roku 1994. Tehdy se k tomu vyjádřilo vedení společnosti slovy, “Jmenování respektuje DNA značky, protože Jeremy Scott nereprezentuje pouze eklektického a současného komunikátora, ale především designéra schopného reinterpretovat identitu a esenci Moschino.”

Jeremy Scott

Jeremy Scott

Tento americký provokatér svou úlohu zdatně obhajuje a se svými originálními kreacemi sklízí pozitivní hlasy. Modely Moschino si v poslední době zamilovala řada celebrit. V šatech připomínající postavičku Sponge Bob nebo logo fastfood řetězce McDonald.

Rita Ora

Rita Ora

Levnější linie Love Moschino vznikla v roce 1987 (původní název byl Moschino Jeans) a návrháři v ní využívá
ikonických potisků a motivů, které značku Moschino proslavily. A právě kousky z této linie můžete nově koupit i v Praze a to v obchodním domě Van Graff. Nabídka zahrnuje topy, džíny, šaty, bundy, ale i doplňky v podobě bot a kabelek.

VAN GRAAF_Moschino Love

Foto: Van Graff; Archiv firem; Profimedia.cz