Luxusně matný polibek od Kate Moss

/ Kamila Písaříková

Londýnskou ikonu Kate Moss a značku Rimmel London pojí dlouholetá spolupráce. Jedna z těch posledních je ve znamení matných sametových odstínů.

Kate Moss spolupracuje se značkou Rimmel již řadu let. Stala se tváří jejích kampaní a postupně měla možnost představit několik produktů, které nesou její jméno.

LastingFinishMatte_PRODUCT_03-1

Jedním z nich je kolekce rtěnek Lasting Finish Kate Matte. “Vždy jsem milovala nádherně matné rty, ale nechtěla vysušené rty a barvu, která vypadá nudně. Snažila jsem se vytvořit rtěnku, která dodá rtům skvlý matný vzhled a zároveň bohaté intenzivní barvy. Stejně jako má původní kolekce rtěnek, tentokráte byl velmi důlěžitý komfort a příjemný pocit. Vypadat skvěle, znamená cítit se skvěle.” říká o svých rtěnkách Kate. Rtěnka je obohacena o novou ingredienci – rubínový pudr – který ji dodává intenzivnější odstíny.

Lasting_Finish_Matte_Kate_Moss_Open_Shade_107

Osobitý dotek zanechala Kate Moss také na samotném balení. Design se představuje v matném červeném balení, celému balení vévodí korunka Rimmel s černým podpisem Kate. Matné políbení Lasting Finish Kate Matte seženete v pěti módních odstínech.

Kate_Matte_PR_Shot

Doto: Archiv značky Rimmel