Luxusní stanování? Glamping!

/ Redakce

Co se stane, když propojíte panenskou přírodu s moderním luxusem? Seznamte se s glampingem, který jednou vyzkoušíte, a už nikdy ho nebudete mít dost.

Moderní kempování

Milujete přírodu, rádi v ní trávíte čas, ale zároveň máte rádi komfort, kvalitní zázemí, nádech luxusu a netradiční zážitky? Je pro vás ten pravý čas vyrazit glampovat. Že jste tento pojem nikdy neslyšeli? Glamping je nový způsob kempování, ale zaměřený na glamour – tedy je více přitažlivý, stylový a luxusní.

Luxusní dovolená

Glamping představuje nový druh cestování, který se soustředí na zprostředkování zážitků v exkluzivních stanech a chatkách, samozřejmě s prémiovými službami. Glampujte v jedinečných lokalitách a užívejte si servis jako v těch nejluxusnějších hotelech. Glamping přichází s novou dimenzí autentického poznávání různých destinací s možností splynout s přírodou a zachovat si váš životní standart.

Zážitek na celý život

Vydejte se glampovat do hor, k moři nebo do džungle, záleží jen na vás, jaké máte preference. Vyrazte na romantické glampování se svou drahou polovičkou nebo s celou rodinou a pronajměte si velký stan mimo civilizaci. Je to unikátní kombinace přírody, designového prostředí a jedinečného zážitku, který budete mít na celý život.

Glampujte po celém světě

Největší počet glampovacích resortů je v USA. Glampovat ale můžete po celém světě – přes Afriku až po Austrálii a na výběr jsou resorty v různých cenových kategoriích. Nezapomeňte, že glampovat se dá i v zimě a v destinacích, které k tomu na první pohled ani nevybízejí. Dejte šanci africkému safari, objevování pralesa v Indonésii nebo pozorování medvědů v Kanadě.

Glamping po Evropě

I v Evropě je již několik míst, kam se můžete vydat. Tak vyjeďte glampovat k moři do Chorvatska nebo do Itálie, poznejte panenskou přírodu na Slovinsku, užijte si výhled na oceán v Portugalsku, luxus v Řecku nebo unikátní zkušenost na Islandu. Uvidíte, že nebudete litovat.