“M2M” TV kanál, který si zamilujete!

/ Redakce

Můžeme se snad všichni shodnout, že není nic lepšího, než na konci dlouhého a pracovně vytíženého dne lehnout na sedačku a pustit si oblíbený pořad. I když jste zvyklí, dívat se na pořady v televizi, nedávno vznikl kanál, který si naprosto zamilujete!

Naše nejnovější posedlost, kanál M2M ( známý také jako Made to Mesure), je nová video-streaming služba, kterou nedávno spustila společnost Apple na všech kompatibilních přístrojích od Apple Tv, přes iPhone po iPad. V podstatě se jedná o stále se obnovující galerii plnou filmů, dokumentů a mini seriálů z úžasného světa módy.

Screen Shot 2016-03-29 at 07.49.13

Vzhledem k tomu, že je kanál v kompetenci společnosti IMG, která mimo jiné produkuje Fashion Weeky po celém světě, galerie obsahuje také kompletní sekci věnovanou módním molům a světovým přehlídkám. Zkrátka a dobře, nyní si budete moci pustit oblíbenou přehlídku Gucci kdykoliv se vám zachce.


Screen Shot 2016-03-29 at 08.03.05

Nevlastníte žádný z produktů Apple? Žádný problém! Od ledna letošního roku můžete sledovat M2M i online a to buď na webu, nebo na aplikaci kompatibilní s Android OS. A víte co je na tom nejlepší? Všechen obsah kanálu M2M je zcela zdarma!

A pokud si nevíte rady, co shlédnout jako první, redakce Iconiqu vám poradí jedny z nejlepších filmů a dokumentů na kanálu:

1.”The Day Before”

Zatímco live-streamy učinily Fashion Week dostupnější než kdy předtím, stále postrádáme možnost nahlédnout do bláznivého a frenetického zákulisí Fashion Weeků. Originální série přichází s ústřižky ze zákulisí nejoblíbenějších módních návrhářů a to s vizualizací 36 hodin před jejich debutem.

2.”In and Out of Fashion”

Když se na sérii podílí šéfredaktorka amerického Harper’s Bazaar, Laura Brown, můžete tušit, že to bude skvělé! Mini seriály jsou a budou nabité rozhovory se stylovými celebritami, ale i tipy a triky na naprosto nezbytné módní kousky sezóny.

3.”Diana Vreeland: The Eye Has to Travel”

Před Annou Wintour vládla módnímu vesmíru excentrická a osobitá Diana Vreeland. Dokument o kultovní šéfredaktorce magazínu Vogue a Harper’s Bazaar, si nesmíte nechat ujít. Dostat se jako divák do skvělé redakce plné excentrického stylu a ohromující světa Diany, je naprosto okouzlující. Diana byla zkrátka jedna z těch revolucionářek, které z běžného magazínu dokázaly stvořit módní bible nevídané slávy.

4. “The Store”

Bergdorf, Barneys, Bloomingdale, Neiman&Marcus... všechny módní maniačky jména těchto amerických nejznámějších obchodních domů znají nejspíš nazpaměť. “The Store” je skvělý dokument, který ukazuje jednotlivé příběhy těchto luxusních nákupních center.

Zdroj: m2m.com