Mansur Gavriel přichází s praktickými kabelkami

/ Redakce

I když zatím není Mansur Gavriel tak známou značkou jako například Dior, kabelky a batůžky z této dílny stojí za pozornost.

Mansur Gavriel je značka zakládající si na vysoce kvalitních kožených materiálech a pestrobarevných nátěrech. Inspiruje se přírodními texturami, pop barvami, čistými liniemi a jednoduchými tvary. Kolekce této značky připomínají Itálii 60. let či klasický kalifornský styl.

Zakladatelky značky Rachel Mansur a Floriana Gavriel se potkaly v roce 2010 a začaly realizovat stejné sny, které spojovaly jejich zájmy. Jde jim především o vytvoření výrobků, které fungují pro denní potřeby své majitelky. Designérky se tedy zaměřují na kabelky o velikostech a tvarech, do kterých se vleze i pečivo, mléko či kilo pomerančů.

MG2

Sotva byla první kolekce navezena do obchodů, během pár chvil byla téměř vyprodána. Stala se obratem velkým hitem a počáteční dojmy z praktických batůžků a kabelek jsou až neuvěřitelně pozitivní.

Roztomilé batůžky přes jedno rameno, tedy vlastně kabelky se stahováním uprostřed navozují dojem minulosti, kdy byl tento doplněk velkým hitem a byl k vidění všude v mnoha provedeních, materiálech a čím víc barev obsahoval, tím pozitivněji působil.

Mansur-Gavriel_002-A_Productpage_CammelloAntico1

Mansur Gavriel své batůžky vytváří zatím v jednobarevném provedení, tak aby je mohly nosit i ženy na vyšších místech. K dostání jsou například i v růžové či světle béžové barvě. Jejich cena se pohybuje těsně pod hranicí 10.000,-Kč, i tak však nebylo překážkou jejich rychle skoupení.

Podlouhlé tašky přes rameno či do ruky doslova vyzývají k většímu nákupu, nejenom že budete mít krásný módní doplněk, ještě ho i z praktického hlediska využijete. A to je vlastně dogma celého projektu.

MG4

„Jsme rády, že lidé dobře reagují na naše tašky a doufáme, že tomu tak bude i nadále,“ říká Rachel Mansur. I nám se myšlenka kabelek vhodných pro cestování a nákupy moc líbí, snad tento směr návrhářkám vydrží.

Foto: Archiv firem