Mcely Bouquet vytvořilo tatranskou kolekci pro Zion Spa

/ Redakce

Po pražském hotelu Mandarin Oriental a karlovarském Grand Hotelu Pupp se čistě přírodní a ručně míchaná kosmetická linie MCELY BOUQUET nabízí na nové prestižní adrese v exkluzivních lázních ZION SPA v Grand Hotelu Kempinski Vysoké Tatry.

Grand Hotel Kempinski na Štrbském Plese se tak kromě Chateau Mcely stal třetím exkluzivním místem, kde se hostům nabízí MCELY BOUQUET produkty a terapie. Pro všechny hotely byly vytvořeny aromaterapie postavené na produktech MCELY BOUQUET a české bylinkářské tradici Devatera kvítí, vždy přizpůsobené jedinečnosti daného místa.

Záměrem kolekce Mountains of Love, v níž se propojují principy léčivé tatranské přírody, bylinkářská tradice Slovenska i Čech a nejnovější světové poznatky v oblasti aromaterapie, je poskytnout hostům lázní výjimečný, místně inspirovaný zážitek. Konkrétně si terapie a vůně kladou za cíl navodit atmosféru a emoce lásky, poskytnout úlevu od fyzické námahy po túrách a lyžování, uvolnit se od psychického vypětí, uvolnit dýchací cesty a do hloubky vyživit a hydratovat pokožku.

bg_hight_tatras_01

Inéz Cusumano, autorka kolekce a značky MCELY BOUQUET a současně majitelka zámku Chateau Mcely, kde se vyrábí kosmetika, se k procesu vzniku kolekce vyjadřuje takto: “Už roky se s velkou vášní zabývám vytvářením originálních přírodních kosmetických produktů a terapií pro značku MCELY BOUQUET. Při koncipování těch tatranských jsem ale cítila neobvyklý respekt a nadšení zároveň. Sama jsem se pod Tatrami narodila a vyrůstala, vylezla jsem na mnoho tatranských štítů i prožívala zde své první lásky. Tatry jsou pro Slováky a částečně i Slovany velmi důležitým symbolem a jsou hluboce zakořeněné v našem vědomí, podvědomí i srdcích.”

 

chateau-mcely-206

 

Novinkou, která v Tatrách nebude chybět, jsou rituály princezny Nely pro malé hosty.

Princezna Nely II

Pro lázně ZION SPA zakladatelka MCELY BOUQUET Inéz Cusumano vytvořila kolekci terapií Princezny Nely inspirovanou pohádkovým příběhem princezny Nely ze Chateau Mcely. Terapie pro malé děti doplňují nezapomenutelné společné relaxační chvíle rodičů a dětí. Nabídku završují terapie pro citlivou skupinu náctiletých k usnadnění bouřlivých emocí dospívání. Inéz Cusumano vytvořila dětské lázně princezny Nely s cílem, aby si i děti mohly vyzkoušet masáže a salón krásy. Terapie jsou zpestřené speciálními dárky a součástí spa kolekce princezny Nely jsou rovněž čerstvě vylisované šťávy z ovoce a zeleniny a zámecká čokoláda v princeznovském porcelánu podávané v přilehlém atraktivním baru ZION SPA s výhledem na bazén a tatranské vrcholky.

Princezna Nely

Foto: Archiv značky, Originální ilustrace z knihy „Nely princezna ze Chateau Mcely“ Alena Holá.