Metalické líčení očí na den i noc

/ Redakce

Ještě než bude všude kolem třpytit první sníh a jiskřit jinovatka, nechte zazářit svoje oči. Metalické líčení letos na podzim nepatří jen na party a do baru, ale naopak se nosí i na den.

Monique LhuillierVliv 90. let je patrný nejen v módě, ale také v make-up trendech letošního podzimu a zimy. Projevuje se jakousi posedlostí po bohatství, chtíčem vystavit luxus na odiv okolí a touhou po všem co se třpytí a leskne. A právě to je důvod, proč se do popředí make-up trendů dostává kovový lesk, třpytky a vůbec metalické odstíny. Není to ale jen zlatá, stříbrná a bronzová, naopak, kovový lesk dostává i smaragdově zelená, švestková nebo ostře modrá.

A jak se takovými metalickými stíny nalíčit?
Zkuste kouřové líčení po vzoru Monique Lhuillier, zlatá horní víčka jako Zac Posen, jemné stříbřité projasnění vnitřních koutků jako Guy Laroche a pro ty, kdo se nebojí jsou tu na horním víčku nalepené zlaté a stříbrné flitry, inspirace z přehlídky Temperley London. Používejte jak jen jeden odstín, tak je i kombinujte do kontrastních mixů.

K výrazným třpytivým očím se nebojte nalíčit také rty, nejlépe si na nich povede rtěnka v odstínech fialové švestky, tmavě červených bobulí nebo jemně narůžovělé odstíny broskví. A abyste to nepřehnala, nechte své obočí v nenápadné a přirozené barvě a i tvářenkou šetřete více než jindy.

Zdroj foto: Pinterest.com