Michael Kors v Praze

/ Redakce

Tato zpráva se nedala přehlédnout a nemohu se o tuto novinku s vámi nepodělit. Ano, Michael Kors konečně otevřel svůj první butik i v Praze.

Od jeho centrály Iconiq věděl již delší dobu, že chystá vstup na český trh, ale nebudu lhát, že lokace mě trochu zaskočila. Nic proti OC Chodov, ale myslím, že tento návrhář by si zasloužil něco o trochu exkluzivnějšího. Michael Kors již před týdnem oznámil na svém facebooku světu novinku, že jeho další kroky povedou do Prahy. A dnes se brány jeho butiku skutečně otevřely.

Jako jeho velká fanynka jsem nemohla odolat a i když jsem to neplánovala, má cesta z práce nabrala trochu jiný směr než tradičně. Butik najdete v prvním patře. Hned u vchodu se mě ujaly velmi příjemné dámy, které okamžitě mou vášeň pro tuto značku odhalily. V butiku najdete sice jen módní doplňky…kabelky, boty, peněženky, hodinky a šperky, ale za to ve velkém výběru. I ceny vás jistě překvapí. Jsou velmi příznivé a bude nesmírně snadné podlehnout.

Neváhala jsem se zeptat, proč právě tato lokace a proč žádné módní kolekce? Je to prý jen začátek. Prostor je velmi malý, aby mohl nabídnout zákaznicím veškerý sortiment a Michael Kors zdaleka s naší zemí neskončil. Rozhodně má v plánu i nadále expandovat a to do centra našeho hlavního města, kde nabídne i své kolekce oblečení, které se ve světě těší velké oblibě.

Takže máme se i nadále na co těšit. Svůj čas si zatím můžete zkrátit v OC Chodov, kde na fanynky Michaela Korse rozhodně čekají s úsměvem na rtech.

IMG_1621