Midi šaty: Zamilujte si žhavý trend

/ Redakce

Midi šaty jsou nadále velmi oblíbeným trendem, který nás jen tak neomrzí. Nosit je můžete téměř s čímkoliv a nemusíte se nijak omezovat. A na ten komfort nedáme dopustit! Inspirujte se nejlepšími street style looky.

Nesmrtelné a lehce kombinovatelné

Midi šaty mají řadu výhod – jsou pohodlné, nemusíte hlídat, jestli nejste moc odhalené, jsou snadno kombinovatelné a lichotí téměř každé postavě. Nemusíte se striktně držet jen klasické kombinace midi a lodičky či loafers. V poslední době se nosí na mnoho způsobů. Pokud máte rozepínací šaty, můžete je vynosit i jako kimono či lehký kabát, vzít si k nim dlouhé kozačky, nebo si přes outfit přehodit koženou bundu. Pokud chcete vytvořit spíše sportovní look, pak si pod midi šaty vezměte triko a na nohy nazujte sneakers nebo klidně i pantofle.

Nebojte se motivů a doplňků

Nebojte se ani různých motivů, trendy jsou totiž snad všechny! Od květinových, přes puntíky, až k pruhům. Doplňky se k tomuto typu šatů také vybírají velmi lehce. Stačí si vzít klobouk, sluneční brýle, jakékoliv množství šperků (klidně to přežeňte), přidejte cross body kabelku a chic look je na světě. Hlavní je cítit se pohodlně a sebevědomě!