Missoni pro Lindex, kolekce s duší pro dobrou věc

/ Redakce

25. září uváděla na trh společnost Lindex novou limitovanou kolekci Missoni pro Lindex.

Nejenže nám milovnicím módy přinesla opět další spolupráci se světoznámým módním domem, ale také se tentokrát zaměřila na podporu dobré věci a 10% z ceny každého prodaného kousku poputuje na podporu výzkumu rakoviny prsu.

Jak již bývá zvykem, pro ty, kteří sledovali odpočet k uvedení kolekce a stihli si zarezervovat místo na VIP předprodejní akci, se brány obchodů Lindex otevřely den před oficiálním uvedením kolekce a tak jste mohli již 24. září od 18:00 vběhnout na prodejny a vesele nakupovat. Při tom samozřejmě nemohla chybět sklenička sektu v ruce a mohli jste zde potkat nejedno známé jméno. Ti, kteří se na tuto VIP akci bohužel nedostali, tvořili následující den ještě před otevřením obchodů dlouhé fronty, a to již od 7:00 od rána!!!

Kolekce je opravdu obsáhlá, a pokud jste si ještě nic neulovili, pár kousků v prodejnách ještě zbývá! Najdete zde jak kompletní svrchní dámské ošacení, tak i kousky spodního prádla, doplňky a šperky a dokonce i boty a oblečení pro ty nejmenší. Kolekce není stylem nijak věkově omezená a to dokazuje i kampaň, ve které jednu z hlavních rolí hraje postarší a velice šik dáma.

Já jsem si samozřejmě nemohla tuto kolekci nechat ujít, a tak jsem zavítala do Lindexu v OC Chodov a pořídila si dva krásné kousky, halenku s motýlím vzorem a náramek z plastových obdélníčků v zářivých barvách a s ikonickým vzorem Missoni.

Pro ty z vás, kteří nevědí, je značka Missoni věhlasně známá právě pro své ikonické zik-zag vzory a nově uvedla právě v této kolekci vzor motýlků. Zpracování i kvalita materiálů je odpovídající vysokým nárokům značky a velmi mě potěšilo, že tomuto krédu dostáli i v případě spolupráce se značkou Lindex. Úplety jsou vysoce kvalitní a na halenky byla použita nádherně vzdušná viskóza. Šperky jsou z perfektně průzračného plastu a styl zabarvení láká nejednu ženu k nákupu…

Pokud tedy toužíte po uceleném outfitu s dotekem luxusu a podpisem světovosti, neváhejte a utíkejte si ulovit také svůj kousek! Ceny jsou více než příznivé, když si vezmete, že vám bude doma ve skříni viset kousek od Missoni :-)

Já se nemohu dočkat, až ty své budu moct vyvětrat!!!

Vaše Barbora bardotka Bezděková

 

Foto: PR firem a Bára Bezděková

 

0 Comments

Leave a Comment