Mladá pleť bez vrásek pod taktovkou Clarins

/ Redakce

Francouzská rodinná značka Clarins je známá svým precizním a inovativním přístupem. V jejím portfoliu se tak objevují novinky, které stojí za to si představit.

Jednou z nich je Extra-Firming Eye Lift Perfecting Serum, sérum, které cílí na otoky a tmavé kruhy pod očima na základě fyziologických příčin (únava, nedostatek spánku, životní styl atd.), ale i příčin spojených s věkem. Sérum obsahuje nový extrakt z kofeinu z Albízie, který redukuje výskyt otoků a tmavých kruhů. Organické ovesné cukry zajišťují okamžitě po aplikaci liftingový efekt a jemné zlaté pigmenty pleť ihned prozáří. Oční okolí tak vypadá svěže, odpočatě a vyhlazeně.

Další novinkou je Multi-Active Skin Renewal Serum, ideální pro pleť kolem 30let, kdy jsou dny hektické a noci krátké. Aktivní život totiž může mít za následek vznik předčasných známek stárnutí. Multi-Active péče, působící proti vlivu únavy, stresu a znečištění, dodává pleti okamžitý jas a prozáření. Sérum obsahuje výtažek z květu opuncie a papayi, které podporují přirozenou schopnost kožní obnovy.

Packshot_Jeunesse_du_Cou_Multi_Regenerante

Třetí v řadě je liftingové a velmi účinné sérum Extra-Firming Tightening Lift Botanical Serum, které cíleně působí proti stárnutí pleti. Výtažek z ibišku pleť hydratuje a opticky redukuje vrásky, vzácný extrakt ze semen Inca sjednocuje tón pleti a zjemňuje ji. Stačí tak jen několik kapek a pleť je okamžitě jemnější a pevnější.

Foto: Archiv značky