-->

Módní kreace Sarah Jessica Parker a Victorie Beckham v New Yorku

/ Michaela Hošková

Módní týdny bez ikonických hvězd? To si asi těžko umíme představit. Jsou takové, bez kterých by to skutečně nebylo stejné. Newyorskému týdnu bezkonkurenčně vládnou Victoria Beckham a Sarah Jessica Parker, která již ve filmu Sex ve městě módní týden nevynechala a léčila si zde své zlomené srdce panem božským, který ji nechal stát samotnou před oltářem.

Victoria Bekcham

Pro ni je New York nejen zábavou, ale především prací, jelikož zde pravidelně představuje své autorské kolekce. Nicméně v New Yorku tráví čas před i během celého módního týdne a paparazzi ji vždy bedlivě sledují na každém kroku. Victoria během posledního roku značně změnila svůj styl. Dává přednost pohodlí a pro ni netradiční oversize velikosti. Kalhoty na rozdíl od dob minulých zcela zakrývají boty a svetry mají rukávy delší, aby se daly hodně vykasat. Celý Victoriin look působí mladistvě a svěže. Že by i takovou módní ikonou dohnal čas, který se pokouší zastavit?

Victoria Beckham RTW Fall 2017

victoria-beckham-leaves-her-hotel-in-new-york-02-11-2017_1

victoria-beckham-leaving-her-home-in-new-york-2-7-2017-3

victoria-beckham-out-and-about-in-new-york-02-10-2017_5

Sarah Jessica Parker

Tato herečka známá svou vášní pro módu zůstala věrná šatům a vysokým podpatkům. Do prvních řad usedá vždy po boku šéfredaktorky amerického Vogue a sleduje dění na molu. Na letošním módním týdnu nám SJP ukázala, že punčocháčů se nemusíme obávat, jak nám to radí přední čeští stylisté. Je zima a k zimě punčocháče patří. Druhý model nás vrací zpět do dob brokátu a bot, které se nosívaly na královských dvorech. Na přehlídku Prabal Gurung si SJP vyrazila ve velmi originálních šatech, které rozhodně nepatří mezi vyvolené, ale hodně připomínají jedny, co nosívala v seriálu Sex ve městě.

1020

 

Calvin Klein show, Arrivals, Fall Winter 2017, New York Fashion Week, USA - 10 Feb 2017

Prabal Gurung show, Fall Winter 2017, New York Fashion Week, USA - 12 Feb 2017

Foto: Profimedia.cz