Módní procházka po filmových Karlových Varech

/ Redakce

Začátek Mezinárodního Filmového festivalu v Karlových Varech je opravdu již za rohem. Projděte se spolu s námi virtuálně po kolonádě a užijte si návštěvu módních butiků, stylových kaváren i návštěvu muzeí.

Byla jsem v Karlových Varech týden před oficiálním zahájením Filmového festivalu a jeho přípravy byly znát na každém kroku. Velké sochy zvětšené filmové ceny sice ještě před Hotelem Thermal nestály, ale letošní logo se objevovalo na všech možných plochách. A nejen minimalistické logo připomínalo blížící se festival. Filmové plakáty už visely tradičně všude po kolonádě a obzlášť právě u Thermalu byly přípravy velmi  intenzivní.

Pokud se chystáte do Karlových Varů na Filmový festival, je skvělé vědět, kam se zajít podívat a co dělat mezi jednotlivými filmy. Vary se za poslední roky staly vitrínou luxusních butiků, které vás potěší interiérem i aktuální nabídkou, navštívit ale můžete i muzea, své zde má Jan Becher i Sklárna Moser.

Zadní část promenády u Grandhotelu Pupp zaměřila svoji pozornost na obchody se šperky, ze značek tu najdete například luxusní Chopard, Roberto Coin i Boucheron. Své zastoupení tu má i Swarovski, Pandora, spokojeni budete i s bohatým výběrem luxusních hodinek.

Z módních značek pak stojí za návštěvu Escada i Escada Sport, jednoduchý a čistý design vás upoutá na první pohled, na ten druhý pak aktuální nabídka nové kolekce. Za zmínku stojí určitě i Gant, Basler, Max Mara. Obchod značky Bogner nemůžete přehlédnout. Nově se přestěhoval do přízemí populárního domu se zlatým slonem, kterému kdysi vévodila kavárna Elefant. Tu najdete v prvním patře, vychutnat si kávu s domácím dortem tak máte možnost s překrásným výhledem na promenádu i divadlo.

BUTIKY_KV (31)

S teplou Karlovarskou oplatkou se můžete i jen tak procházet a užívat si pohled na lázeňské město než vám začne další film.

Foto: Kamila Písaříková