Natinuel-italská revoluce v kosmetice

/ Redakce

Italská kosmetická značka Natinuel má v České republice teprve krátkou historii, ale její pověst ji předchází a těší se mimořádným úspěchům jak v profesionální péči o pleť v kosmetických salonech, tak na poli domácí péče.

Natinuel nabízí ucelený systém péče o tělé a tvář. Vznikl spojením medicíny a estetiky a otevírá nové možnosti v oblasti aplikace molekulárních bioceutik v estetickém neinvazivním přístupu při péči o pleť. Při jeho realizaci stáli profesionálové specializovaní na různé oblasti estetické medicíny,  dermatologie, farmacie a kosmetologie.

Obecně jsou bioceutika výrobky, jejichž síla a potenciál je odlišují od jiných estetických výrobků. Bioceutický produkt je výrobek nové generace vysoké dermatologické aktivity, používají se pouze látky, u kterých je prokázána vědecká účinost a jejichž biochemický mechanismus působí na různé typy kožních buňek. V praxi jsou tak produkty Natinuel podloženy skutečným vědeckým výzkumem a konfrontací jak s laiky, tak s lékaři.

Výroba kosmetiky Natinuel je výhradně  realizována v Itálii a je určena pro profesionální odbornou práci a zároveň nabízí také produkty pro domácí péči. Jedním z nich je například lehký krém Natinuel Hydra-Gen, hydratační krém, pro všechny typy suché pokožky. Poskytuje pleti intenzivní hydrataci a zabraňuje vysoušení pokožky, urychluje zotavení, snižuje sklon k podráždění kůže a chrání ji před nepříznivými účinky vnějších faktorů. Více informací o značce najdete na www.natinuel.cz

hydra gen

Foto: Archiv