Kdo nechyběl na křtu prvního módního magazínu PFB?

/ Redakce Foto: PFB

Módní skupina Premium Fashion Brands zastupující více jak třicet prodejen s luxusní dostupnou módou pokřtila ve středu 26.4. nově vzniklý tištěný magazín ve stylovém podniku Le Valmont Club & Lounge v samotném srdci Prahy. Nechyběly zástupci společnosti, ale ani známé tváře.

Magazín společně pokřtily zpěvačka Monika Bagárová, modelka Kateřina Sokolová, moderátorka a country manager Premium Fashion Brands Soňa Skoncová společně se spolumajitelkou Janou Jusnovou. Magazín PFB si klade za cíl přinášet průřez nejnovějšími trendy ze světa módy dvakrát do roka za spolupráce s předními stylisty, špičkovými fotografy a dalšími profesionály z československé módní scény.

Na titulce úvodního čísla se objevila světová topmodelka Linda Vojtová, která je zároveň tváří módní skupiny Premium Fashion Brands. Linda je historicky první vítězkou světové soutěže Elite Model Look a v minulosti fotila pro módní značky nyní spadající do portfolia Premium Fashion Brands jako Giorgio Armani, Max Mara nebo Versace. Její spolupráce s československými firmami je velice ojedinělá a Premium Fashion Brands tak potvrzuje svoje avizované ambice na poli dostupné luxusní módy.

U příležitosti křtu zástupci PFB přítomným představili i další novinku a tou je eshop, který posouvá hranice nákupů o krok dále a poskytuje pohodlný výběr ze všech zastupovaných značek v rámci Premium Fashion Brands spolu s nadstandartním servisem spojeným s exkluzivním věrnostním systémem a službami stylistů.

Vrcholem večera bylo pěvecké vystoupení Moniky Bagárové, která neváhala využít závěsnou houpačku nad hlavami hostů, mezi nimiž nechyběla rovněž Lenka Vacvalová, Michaela Hávová, Sara Sandeva, Jan Bendig a nechyběla ani CEO Fashion TV Gabriela Drobová.