Nejzajímavější prosincové obálky

/ Redakce

Máme před sebou poslední kalendářní měsíc, pro který jsou připraveny různorodé obálky módních časopisů. Některé z nich vám možná vyrazí dech.

Nádherná Evageline Lilly, modrooká Allison Williams, šmrncovní Elisabeth Erm nebo elegantní Vanessa Axente. Nejen to jsou jména žen, které se objevují na prosincových obálkách módních magazínů a bojují mezi sebou o přízeň svých fanoušků.

Tou nejvíce diskutovanou obálkou vůbec ale zůstává časopis Paper s Kim Kardashian , jejíž pozadí (a možná i popředí) stihlo do publikování tohoto článku obletět již celý svět. A tak se ptám, co myslíte, má Kim takovou lacinou fotografii zapotřebí nebo se jedná pouze milý vánoční dárek?

Kim2

Překrásnou obálku vykouzlil singapurský Harper´s Bazaar, Julii Frachue oblékl do bílého kostýmku a černé kravaty, australské verzi vévodí Gemma Ward , zcela odlišný nádech má také ruský Vogue s Heather Marks.

Gemma Ward

Rozesmátá Lupita Nyong´o na nás kouká z obálky amerického Glamour, francouzskou Marie Claire si pro změnu podmanila Ashley Smith. Menším překvapením jsou také chlapecké rysy zpěvačky Taylor Swift, která překvapila v bílém svetru na obálce časopisu Wonderland.

Taylor Swift

Lusknutím prstu se ovšem přeneseme zpátky do ženského světa, tedy na britský Cosmopolitan, kterému zpěvačka vévodí ve fialových šatech. Anglie se může pyšnit i obálkou Harper´s Bazaar, pro jejíž tvář si vybrala herečku, kterou si můžete pamatovat nejen z filmu Velký Gatsby, Carey Muligan .

Carey Mulligan

Foto: Facebook, Pinterest