Jak nosit zvonové kalhoty? Není to vůbec složité!

/ Redakce Foto: Pinterest

Kvůli těmto kalhotám teď všichni módní insideři odhazují skinny džíny. Sedmdesátkové široké zvonáče jsou totiž právě teď trendy.

Věřte, že nic vám neudělá hezčí nohy, než pár dokonalých a správně střižených zvonových kalhot. Nejen, že vám prodlouží nohy, také vám nohy zúží a dodá jim hezčí tvar (i bez posilovny).

A nosit je a nakombinovat není vůbec těžké. Nemusíte k nim za každých okolností obouvat vysoké podpatky či sandálky. Skvěle se hodí k tričku i teniskám.

Musíte si ale najít ten správný střih. Nosí se jak zkrácená délka, u které není problém s tím, že by působila neesteticky, tak délka až na zem. Tam je opravdu důležité, aby vám kalhoty byly akorát. Nemělo by se vám stát, že je za sebou budete tahat po zemi, ani že vám bude koukat část chodidel.

Střihů je ale letos na výběr nepočítaně. takže si ten správný najde určitě každý. Pokud nejste na extra široké zvony, sáhněte po těch menších, které mají stejný efekt, ale jsou o něco praktičtější na běžný pracovní den. Takže je můžete kombinovat se sakem do práce, s tričkem na nákupy a s mikinou třeba do školy. Zvonáče se hodí ke všemu.

Podívejte se, jak nosí zvonáče naši oblíbení influenceři.