Nová kolaborace Louis Vuitton je venku! Jaká je a kdo už se pro ni nadchl?

/ Redakce

To, co ještě před pár týdny nebylo oficiální, se před několika dny potvrdilo. A to kolaborace módního domu Louis Vuitton se streetstylovou značkou Supreme. Jak výsledek spolupráce vypadá a kdo z celebrit si ji už oblíbil?

Kolaborace LV x Supreme byla oficiálně představena 20. ledna 2017. A to na pánské přehlídce Louis Vuitton F/W17. Neoficiálně byla představena na instagramu, kde Kim Jones, kreativní ředitel zveřejnil fotku na které byla zatím utajovaná kolaborace. Ani okamžité smazání fotky ale nepomohlo k tomu, aby úniku informace zabránil. Stačil jediný printscreen a fotka obletěla celý módní svět.

1199463

Tímto se naprosto zbořily hranice mezi high fashion a street stylem. Sám Kim Jones se nechal slyšet, že to nebere jako streetwear ale jako současný trend.

1199474

Na přehlídce si kolaborace hned získala své první příznivce. Byli mezi nimi například Usher, Kate Moss, nebo David Backham. Na druhé straně se ale nachází i řada odpůrců, podle kterých Supreme nepatří k luxusním značkám jakou Louis Vuitton je.

00-holding-kate-david

Nás ale takhle kolaborace hodně baví. A jak se líbí vám?

1199284

Foto: WWD; Facebook.com