Nová pravidla vrstvení

/ Redakce

Vrstvení není nic nového, všechny již přeci víme, jak nosit košili pod svetříkem.
Letos se vrstvení ubírá zcela neočekávaným směrem už jen s ohledem na kousky, které se vrství.

Kalhoty nošené pod večerními šaty, topy bez ramínek nošené přes košile, a v neposlední řadě nejžhavější hit z přehlídek – frou frou halenky s vázačkou nošené pod mohutnou vzorovanou vlněnou vestou tvoří trend letošního nadcházejícího podzimu.

Roláky pod šaty
Tato kombinace vám dovolí sáhnout i po ležérnějších šatech, které obvykle během chladnějšího období leží na dně skříně. Z šatů, které jsou vhodné spíše na večerní záležitost, vytvoříte look nositelný po celý den. Tajemství spočívá v roláku.

1

Večerní šaty přes kalhoty
Tuto kombinaci jsme odjakživa zařazovaly do škatulky “nemožné a zcela neakceptovatelné”. Po druhém zhlédnutí, ale mnoho z nás jistě změní názor! Takové večerní šaty nošené ke kalhotám a to jak k úzkým, tak širokým jsou opravdu povedené. Volba délky kalhot dokáže prodloužit nohy a dodá velmi inovativní a moderní look.

2

Frou Frou blůzka pod vlněnou vestou
Nejvyhledávanější kombinace internetu prošla i rukama kreativního ředitele italského domu Gucci Alessandra Michele, který k vestičce s potiskem inspirovaným 70. léty přidal jemnou a velmi ženskou blůzku.

3

Košilové šaty pod sukní
Tato kombinace patří mezi ty, které identifikují jen pár návrhářů. Peter Som tuto kombinaci vnáší do našich hledáčků již od minulého jara a přesouvá jí i do dalšího období. Variace jsou zde také možné – zavinovací sukně přes košilové šaty nebo pencilku.

4

Kousky bez ramínek nošené přes košile
Topy bez ramínek patří neodmyslitelně do kategorie s označením “sexy”. Designéři a bloggerky je dokázali nastylizovat i s roláky a košilemi. Výsledkem je zcela nový způsob nošení topu, který jste původně schovávaly na večerní příležitosti.

5

Foto: Profimedia.cz; Archiv firem; WWD; Facebook.com