Žhavé novinky v “kabelkovém” odvětví

/ Redakce Foto: Pinterest

Jako snad všechny ženy, tak i my v redakci kabelky naprosto milujeme. Obzvlášť ty designérské. A protože ikonické modely kabelek známe a máme je prozkoumány do posledního detailu, rozhodly jsme se prozkoumat ty nejžhavější novinky na trhu.

Chanel Gabrielle bag

Naprostá novinka a to přímo od jednoho z největších módních domů. Chanel před pár týdny představil svůj nejnovější počin – a to kabelku Gabrielle bag. Ta je pojmenována na počest samotné Coco Chanel, jejíž vlastní jméno je právě Gabriele. Je o něco větší, než velikosti doposud ikonických kabelek Chanel Jumbo. Je tak praktická na každodenní nošení. Navíc díky svému klasickému vzhledu se hodí naprosto kamkoliv a k čemukoliv. Ostatně jako všechny kabelky Chanel. Takže náš wish list se opět o něco rozšířil.

Proenza Schouler Curl bag

Také Proenza Schouler přichází s novinkou. Curl bag rozhodně nepatří mezi klasické a nudné kabelky. Díky svému jedinečnému designu zdokonalí a oživí každý váš outfit. Co si budeme nalhávat, takovéhle kabelce se jen těžko odolává.

J. W. Anderson Pierce bag

Vysoké popularitě se momentálně těší Pierce bag od J. W. Anderson. Tato kabelka se díky svému neotřelému vzhledu stala “it bag” tohoto roku. Díky třem kapsám je neuvěřitelně praktická a její střední velikost je naprosto ideální.

Gucci Tian Padlock Shoulder Bag

Čekali jsme, že po kabelkách Mormont a Dionysos nás už nic nepřekvapí. Ale opak byl pravdou. Tian Padlock nám opět vyrazil dech a nám nezbývá nic jiného, než po ni nekonečně toužit.