Novinky u BVLGARI

/ Redakce

Italský klenotnický gigant přichází do nové sezóny s pestrou nabídkou rozmanitých produktů. Těšit se můžeme na doplňky inspirované Středozemí, barevné drahokamy i nové modely hodinek.

S novou kolekcí BVLGARI jaro/léto 2014 podnikneme vzrušující cestu po jižní Evropě, tentokrát se značka zaměřila především na svoji historii a původ a nechala se inspirovat pestrobarevnou paletou sezónních barev.

Zastávek na cestě nás čeká hned několik, z černobílého Říma se přesouváme do Portofina, malého zálivu, jež nabízí všechny odstíny modré. Následuje Capri s odstíny purpurové a fialové i Egejské moře. Cesta nás zavede zpátky do Říma, několik kabelek z kolekce je zahaleno do čisté elegance.

d1047fd7f1b8d01e652b161a75af6a19

Novinkou je také mini-kolekce čtyř náhrdelníků, věnovaná čtyřem ročním obdobím, která ztělesňuje sílu stylistického rukopisu značky. Náhrdelníky se chlubí žilkováním listů, barevnými kameny a odvážnými kombinacemi. Každý list byl ryt takovým způsobem, aby se alespoň nenápadně lišil od všech ostatních.

--vPx9KqqmdJ3dhwkEJ8aZRwpuX_S6wpb4AZrTfXT0hyKGmOqt8-EgS7zj0QR9rJLdPmVRs

Na své si ovšem přijdou také nadšenci skvostných hodinek, k dispozici je model pro muže i ženy. Pro výrobu hodinek bylo použito 18kt růžové zlato, ocel i diamanty. Jejich myšlenka je postavena na propojení elegance s tradicí.

image009

Foto: Archiv firmy, Pinterest