Nový kadeřnický salon Fabio Salsa v Praze!

/ Redakce

Francouzské kadeřnické salony Franck Provost, které vznikly před téměř čtyřiceti lety, mají následovníka.

Syn Francka Provost – Fabian založil síť kadeřnických salonů Fabio Salsa v roce 1997 ve Francii. V České Republice úspěšně již několik let funguje Fabio Salsa v Táboře na Křižíkově náměstí a v Praze v obchodním centru Palladium.

Nyní se k nim přidává nové dvoupatrové kadeřnictví Fabio Salsa otevřené v Praze 1, ve Vodičkově ulici č.7. Nabízí nejen kadeřnické služby pro ženy a muže, ale také kosmetiku, manikúru, pedikúru, masáže, prodej profesionálních kadeřnických přípravků značek Fabio Salsa, L´Oréal Professionnel, Kérastase Paris.

Kadeřnický salon Fabio Salsa ve Vodičkově ulici v Praze

Fabio Salsa ve Vodičkově 7 je všem k dispozici denně, pondělí-pátek od 9 do 21 hodin a v sobotu a neděli od 10 do 18 hodin. A to i bez nutnosti předchozího objednání. Přijít tak můžete například v pauze na oběd.

Kadeřnická značka Fabio Salsa vyniká kvalitními a rychlými službami za velmi dostupné ceny. Kadeřníci jsou pravidelně školeni a nabízejí dvakrát ročně módní kolekce střihů a barev přímo z Paříže. Kadeřnictví Fabio Salsa pracuje s přípravky L´Oréal Professionnel, Kérastase Paris a vlastní řadou péče a stylingu Fabio Salsa. Vlasové přípravky Fabio Salsa nabízejí řešení pro jakýkoli typ vlasů, obsahují přírodní složky, kterými jsou přirozeně parfémovány a jejich použití tak nejen vylepší kvalitu vlasů a vzhled účesu, ale také dodají příjemný pocit při jejich použití.

Kadeřnický salon Fabio Salsa ve Vodičkově ulici v Praze

Kadeřnický salon Fabio Salsa ve Vodičkově ulici v Praze

 

Foto: Archiv značky