Objevte luxusní šperky Richard Collection

/ Redakce

Rodinné firmy máme v Iconiq rádi. Proto máme vždy radost, když se objeví značka, která vychází z rodinné tradice. Seznamte se s Richard Collection.

Richard Collection je rodinná firma s bohatou historií, která je psána více jak 5ti generacemi precizních zlatníků. Nabízí šperky s vlastním originálním designem inspirovaným divokou africkou přírodou.

Nyní jsme se těchto skvostných šperků dočkali i v Praze, kde Richard Collection otevřel exkluzivně svůj první butik na evropském kontinentu. Nový butik v Obecním domě se zákazníkům otevřel v polovině července.

Afrika je země známá pro svou drsnost a syrovost a kameny, jež zde byly zrozeny, patří mezi nejkrásnější a nejkvalitnější na celém světě. Jejich zpracování a broušení zastávají zruční mistři zlatníci, kteří do tvorby vkládají lásku a touhu po dokonalosti. Celý proces je považován za magické umění, jehož výsledkem jsou jedinečné a luxusní šperky, vynikající svou originalitou a jemností. Tvorbě každého kusu je věnován čas a nejvyšší možná pečlivost. Důraz je kladen především na detailní propracování, ve kterém tkví úspěch jednotlivých kolekcí.

81

Dominantní prvek tvoří samotné drahé kameny – od vzácných diamantů, tajemných smaragdů a tanzanitů, přes krásné rubíny až po romantické perly, které vám každý den připomenou úchvatnou moc přírody. Kameny různých velikostí tak vyhoví rozličným představám o podobě hotového šperku a osobnosti, jež ho má nosit. Díky emotivní inspiraci každého zlatníka vznikají jednoduché či komplikované variace tvarů, které uspokojí přání i toho nejnáročnějšího zákazníka.

89

Mimo vlastní kolekci šperků nabízí klenotnictví Richard Collection i produkty renomovaných značek Montblanc a Frederique Constant.

Foto: Archiv značky