Objevte osvěžující vůni verbeny

/ Redakce

Citrusová vůně verbeny přináší osvěžení a radost. Francouzská značka L`Occitane připravila limitovanou letní edici v kombinaci verbena máta, která provoní celý váš den.

Verbena je keř, který je typický pro středomoří. Dorůstá a sbírá se v červnu a její osvěžující citrónová vůně se nese na míle daleko. Její využití je široké, v horkém létě se listy verbeny používají do ledových bylinkových čajů a do sorbetů, výtažky z verbeny jsou pak často používané jako příměsy do parfémů.

Řada výrobků Verbena od L`Occitane je vyrobena z výtažku verbeny z Korsiky, která je považována za obzvláště jemnou a čistou. Citronová složka povzbuzuje a oživuje smysly a bojuje tak proti únavě a stresu. Toaletní voda Verbena od L`Occitane byla stvořena pro radost. Je možné ji používat celoročně nebo se k ní vracet v létě a nechat se unést jejími svěžími citrusovými tóny. V letní edici najdete mimo klasické 150ml verze také verzi cestovní-poloviční a osvěžující rol-on.

 

Verbena si na léto přizvala mátu a spolu vytvořili limitovanou letní dvojici v podobě zajímavé a svěží kombinace. Toaletní voda s výtažkem z organické verbeny a esenciálního oleje z citronu a máty je doplněna Sprchovým peelingem a Chladivým tělovým gelem.

Foto:Archiv