Objevte podmanivý jasmín u L`Occitane

/ Redakce

Podzim nahrává kosmetickým novinkám v péči o pleť. Rána jsou sychraná a pleť potřebuje už řádnou ochranu a výživu. Zkuste novinky z limitované edice Květy lásky od L`Occitane s bambuckým máslem a podmanivou vůní jasmínu, růže a fialky.

Bambucké máslo je neuvěřitelně účinnou složkou v péči o pokožku a jeho vyživující vlastnosti jsou opravdu výjimečné. V portfoliu značky L`Occitane najdete celou řadu s bambuckým máslem. Zakladatel této značky Olivier Baussan se s ním poprvé seznámil v rove 1980 v Burkina Faso, kde mu bambucké máslo představily místní ženy.

Podzimní novinkou L`Occitane je limitovaná edice, která spojuje bambucké máslo se třemi vůněmi-jasmínem, růží a fialkou.

V novinkové řadě jsou vždy tři výrobky-výživný tělový krém, balzám na rty a krém na ruce. Všechny novinky se oblékly do speciálního designu podle kterého  je bezpečně poznáte.

Balzám na rty Růže 30 ml Tělový krém Fialka 100 ml

Mě osobně voní nejvíc jasmínová řada a mám radost také z Mýdla Solidarity a jeho poslání. L’Occitane se totiž zavázala k podpoře zrakově postižených. 100 % zisku z prodeje tohoto mýdla s vůní Něžné růže připadne na financování projektů zaměřených na zdraví očí. 

Mýdlo Solidarity

 

Foto: Archiv