Oslavte Den Země s veganskou kosmetikou Perricone MD

/ Lenka Komrsková

Kosmetické produkty značky Perricone MD mají veganský původ a jsou přímo nabité vitaminy, antioxidanty, kyselinou hyaluronovou, peptidy a dalšími blahodárnými ingrediencemi. Oslavte dnešní Den Země a odměňte se kosmetikou, jež přivede vaši pleť k životu.

Již více než dvě desetiletí představuje Perricone MD holistický třístupňový systém péče o pleť a tělo. Skládá se ze stravy, esenciálních potravinových doplňků a kosmetických přípravků o pleť s jedinečnými kombinacemi látek, jejichž účinek je podložen rozsáhlými klinickými a spotřebitelskými studiemi. Všechny přípravky jsou bohaté na antioxidanty a živiny, které si náš organismus přirozeně vytváří. Právě proto, že je tělo rozpozná jako své vlastní, uvidíte velmi brzy výsledky, které vás nadchnou a které jsou srovnatelné s účinky estetické medicíny.

High Potency Classics

Řada High Potency Classics je určena na boj proti vráskám, ale také cílí na zpevnění pleti. Díky retinolu či kyselině alfa-lipoové vrací tato kolekce pleti pružnost a redukuje vrásky i póry.

Cold Plasma+

Elegantní řada Cold Plasma+ směřuje k protivráskové péči a regeneraci. Přípravky udržují pleť hydratovanou, zlepšují schopnost pokožky zadržovat vodu a podporují produkci kolagenu.

Vitamin C Ester

Vitamin C Ester je zase rozjasňující řada plná antioxidantů. Obsažený vitamin C dodá pleti život a energii, sjednotí její tón, rozjasní ji a zmírní při tom podráždění i pigmentové skvrny.

Produkty značky Perricone MD můžete koupit na Notino.cz.

O Perricone MD

Značku Perricone MD založil roku 1997 americký dermatolog a nutriční specialista dr. Nicholas Perricone, světově uznávaný odborník na zdravé stárnutí. Autor několika bestsellerů o stárnutí pleti a jeho zpomalení je také držitelem více než stovky amerických a mezinárodních patentů v oblasti léčby poškozené pleti a systémových onemocnění. Velkou fanynkou produktů Perricone MD je i moderátorka a jedna z nejvlivnějších žen světa, Oprah Winfrey, v jejíž úspěšné show se zakladatel značky doktor Perricone objevuje jako host pravidelně už od roku 2004. Často se proto o kosmetice Perricone MD mluví jako o tajemství krásy hollywoodských hvězd.