Ozvěny podzimních trendů: 10 kousků, bez kterých se neobejdete

/ Redakce

S deštivým počasím, které přinesly minulé dny, dostal leckdo také podzimní náladu. Jestli i vy máte chuť obléknout si svetr, je nejvyšší čas prohlédnout si, co se na podzim vlastně bude nosit.

balenciaga fall 151. Třpytivé náušnice
Letošní podzim se bude doslova třpytit. Po letních maxi špercích přicházejí do popředí drobnější, ale o to třpytivější náušnice, brože a šperky v minimalistickém designu.

2. Boty na nízkém podpatku
Vysokých podpatků jste si v létě určitě užila až dost a právě proto jsou jedním z největších podzimních trendů velice ženské boty s nízký podpatkem.

3. Dílové sukně
Říká se jí car wash pleats skirt, to proto, že vypadá jako plachta v myčce aut. Nejedná se o třásně, ale o široké díly, mezi kterými nenápadně vykukují ženská kolena, čímž získává na svůdnosti.

4. Černé kotníčkové boty
Jestli opravdu musíte na podzim něco mít, pak jsou to černé kotníčkové boty. Hodí se jak k šatům, tak ke kalhotám, jsou ideální do práce i na podzimní vycházku a nikdy vám v nich nebude zima.

5. Kožešina
Ať už se jedná o kožešinu pravou nebo její umělou náhražku, tenhle materiál k podzimu a zimě prostě patří. Tentokrát se objevuje nejčastěji na botách, kde slaví veliký návrat, ale také na rukávech kabátů nebo jako zdobný prvek na kapsách a klopách.

6. Kožené rukavice
Jeden z nejelegantnějších doplňků, jaké vůbec mohou být, řeč je kožených rukavicích, které dokáží pozvednout i ten nejobyčejnější look do nebeských výšin. Letos se navíc nosí ty dlouhé, sahající až nad lokty a jejich použití se neomezuje jen ke kabátům a pončům. Naopak, klidně si je vezměte k šatům a nesundávejte je ani na party.

7. Šedá je dobrá
Možná to zapříčinila mánie jménem 50 odstínů šedi, že se právě tato barva stala jednou z hlavních pro nadcházející sezónu. Ke štěstí vám ale bude stačit jen jeden odstín, a to na celém obleku, od saka, kalhot, vestičky až po halenku nebo rolák.

jason wu fall 158. Vysoký pas
Trend kalhot s vysokým pasem se ve vlnách opakuje už několik desetiletí. A není divu, dělá totiž hezký zadek, úzký pas i tam kde není a prodlužuje nohy i trpaslíkům.

9. Dlouhé rukávy
Letos frčí ukrýt ruce do rukávů. Přehnaná linie ramen a rukávy sahající klidně až ke kolenům, to je sice hodně extravagantní, ovšem velmi praktické. Alespoň vám nebude zima.

10. Tenká šála
Tenká šálka se nosila už v létě a tenhle boho trend přechází i do sezóny podzimu. Nosí se ke svetrům, šatům i oblekům, zkrátka ke všemu od elegantních kousků až po ležérní oversize.

Zdroj foto: Pinterest.com