Pánský účes sluší i ženám. Které jsou toho důkazem?

/ Redakce

Krátké vlasy se dostávají v poslední době opět do popředí a užívají si svoji slávu naprosto právem . Sestříhané, vystříhané, rovné s ofinou, s patkou nebo úplně na kluka, bez ohledu na věk nebo barvu vlasů – krátké účesy sluší všem.

Říká se, že muži mají raději ženy s dlouhými vlasy. Něco na tom možná bude. Ale nejedná se jen o tuctové muže, kteří nehledají nic neobvyklého, ale klasickou krásu? Žena s krátkými vlasy už dávno nepředstavuje sportovní styl, který vyhledávají ty pohodlné z nás. Krátké vlasy v současné době nosí silné a emancipované ženy, které chtějí být jiné, neokoukané a nepodléhající tradičním klišé. Jednu takovou si už po několikáté zvolil francouzský módní dům Louis Vuitton jako svou tvář. Jde o herečku Michelle Williams.

Michelle Williams

Michelle Williams

Pravdou zůstává, že účes s krátkými vlasy je jednodušší a praktičtější na údržbu a péči. Nicméně správný střih skvěle podtrhne a zvýrazní obličej a v neposlední řadě působí svěže a mladě. V krátkém účesu budete mít prostě větší šmrnc. Budete jiná, stejně jako modelka Ruby Rose.

Ruby Rose

Ruby Rose

Řada slavných jde ale ještě dál. Kromě klasického krátkého střihu dodává účesu dynamičnost v podobě vyholení jedné strany hlavy. Česká modelka Vlaďka Erbová na svém extra krátkém účesu postavila kariéru. Není však jediná, kdo šel do radikální změny. Průkopnicí s odvahou na pravém místě je rozhodně herečka Scarlett Johansson.

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

Průkopnicí pánského stylu mezi ženami se jednoznačně stala herečka nevšedního vzhledu Tilda Swinton.

fb10a5bdd6a525258bb236892a134b86

Tilda Swinton

Tyto další známé celebrity jsou důkazem toho, že pánský účes může slušet rovněž ženám. Zkuste ho i vy.

Katty Perry

Katty Perry

Kristen Stewart

Kristen Stewart

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Foto: Profimedia.cz