Pařížská ulice přivítá novou světovou ikonu

/ Redakce

Kolem dění v Pařížské ulici koluje řada zvěstí.

Je to zkrátka ulice, která láká. Je to ulice luxusu. Je to ulice snů, do které chtějí vstoupit řady z nás. Stejný zájem o tuto ulici mají i světové firmy, módní značky i bohatí podnikatelé. Stále čekáme na potvrzení, zda se skutečně Chanel stane její součástí. Mnohé koluje o příchodu i dalších světových značek.

Jedno je však již nyní jisté. Butik Lacoste je zrušen a vyrůstá zde nové „ložisko“ krásných, úchvatných a dech beroucích bot a módních doplňků britské značky Jimmy Choo. Rekonstrukce dvoupatrového butiku je v plném proudu a my „botomanky“ se nemůžeme dočkat jeho otevření. Přesné datum, kdy se otevřou brány do světa umění obuvníka Jimmy Choo sice ještě neznáme, ale věříme, že do konce tohoto roku to bude zcela jistě.

Boty Jimmy Choo nejsou až tak novinkou v Pařížské, jelikož již multibrandový butik Pařížská 13 vám v limitovaném množství tuto značku nabízí. Nicméně Jimmy Choo už nejsou jen boty, ale i kabelky, které jsou rovněž unikátní.

Jaká další novinka v Pařížské nás dále čeká? To můžete sledovat i na nových webových stránkách www.parizskaulice.cz, která je zdrojem aktuálních informací z této ulice módy a luxusu.

 

Foto: Kamila Písaříková

 

 

0 Comments

Leave a Comment