-->

Po roce Vánoce přicházejí

/ Michaela Hošková

Jak se zpívá…po roce Vánoce Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé…

Ráda bych, abyste si i vy v tomto čase více zpívali, než se stresovali, ale věřím, že je to více než těžké. Doba je velmi rychlá a času na vše velmi málo. I tak vám přeji hned na úvod pokud možno klidný adventní čas. Naše redakce se na Vánoce těší o to víc, že na pár dní si odpočineme od svých počítačů a dopřeje si rovněž pár dní klidu, protože věříme, že nás na pár dní dokážete postrádat a raději než u počítače bude trávit své volné dny na horách, s rodinou u hrnku vánočního punče.

Ihned v lednu však budeme opět v pozoru a budeme vám přinášet opět novinky ze světa módy, krásy a designu. Ještě než vám popřejeme šťastné a veselé, mám pro vás několik žhavých novinek. Já i se svými redaktorkami ještě před Vánocemi pracujeme na spuštění dalšího on-line magazínu, který není tak zcela „nový“. Jedná se o časopis Glanc, který je v České republice nesmírně úspěšný a bylo jen otázkou času, kdy se jeho tištěná podoba rozšíří o tu internetovou. Nyní s vámi bude Glanc každý den.

V pondělí 17.12. se spustí stránky www.iglanc.cz, kde se budete pravidelně dozvídat novinky z české i zahraniční společnosti, kulturní tipy, zajímavé recepty, rovněž se i zde budeme věnovat módě a kráse, která je pro všechny z nás zásadní. Navíc zde najdete zápisník Haliny Pawlowské, která se s vámi podělí o své rady, zásady, příběhy i osobní zkušenosti s vařením. Navíc od ledna spustíme i zajímavou soutěž o originální brože Deers, které pro vás navrhla designérka Kamila Písaříková, která se navíc stává i redaktorkou iGlancu. Ta se nyní prochází vánoční Paříží a o zážitky se s vámi podělí jak na Iconiq.cz, tak na iGlanc.cz. Pro naši redakci je to velká výzva a my se na ni upřímně těšíme. Máme velkou podporu od týmu tištěné verze časopisu Glanc, takže věřím, že společně vytvoříme další úžasný on-line magazín, který vás bude bavit.

Iconiq.cz bude i nadále především monitorovat vše v oblasti módy české i zahraniční a bude vám přinášet ty nejžhavější novinky. Na rok 2013 připravujeme řadu zajímavostí, kterými chceme náš on-line magazín ještě více vylepšit.

Na závěr chceme poděkovat za veškerou podporu Občanského sdružení Šance pro Matěje, které spravujeme, a které i na konci tohoto roku mohlo přislíbit pomoc Kristýnce, která díky vaší pomoci může i nadále navštěvovat s osobním asistentem mateřskou školku a jejíž posun je zcela evidentní. Dále jsme mohli alespoň psychicky pomoci i jiným rodinám, které se snaží o integraci svých dětí do mateřských školek a základních škol. Více se dozvíte na www.sancepromateje.cz.

A co říci na závěr? Pokud nenastane avízovaný konec světa, budu se na vás těšit na Iconiq.cz i na iGlanc.cz v roce 2013, který díky svému magickému číslu jistě nebude pro nás smolný, ale spíše odrazový.

Upřímně vám já osobně i celá naše redakce přejeme především klidné Vánoce.

Michaela Hošková, šéfredaktorka