Podzimní psaníčka nejsou o lásce

/ Redakce

Nebude řeč o psaní milostných dopisů, nýbrž o kabelkách, které vnáší do celkového vzhledu stylovost, symboliku a vkus její nositelky.

Kabelka je kousek, pro který se umíme snadno nadchnout. Kabelka je umění, do kterého návrháři vkládají své myšlenky. Kabelka je povinnost, kterou musíme odpovědně plnit. Je to doplněk, který určuje náš styl. Je to věda, kterou je nutné hlouběji prostudovat. Nevhodný výběr kabelky totiž dokáže snadno i sebedokonalejší outfit shodit mrknutím oka.

Je řada pravidel, které by se měly ctít. K večerním šatům si nikdy nesmíte vzít kabelku velkých rozměrů nebo tzv. messenger kabely, ale vždy a pouze psaníčko. Na druhou stranu psaníčko nepatří striktně jen k večerním robám, ale snadno ho můžete vzít i přes den do práce ke kostýmku. V takovém případě dejte přednost psaníčku větší velikosti, do kterého schováte více než jen kapesník, mobilní telefon a kreditní kartu.

Letošní podzimní trendy jsou opět bohaté a nabízí nám opravdu široký výběr. Pokud máte strach experimentovat a jste věrné klasice, zvolte jednoduchý tvar a jednobarevnost. Značky Givenchy, Valentino nebo Vivienne Westwood pro vás mají to pravé. Pokud vás fascinují neobvyklé, výstřední, okázalé pro jejichž vzhled byste vraždily, pak dvojice mistrů Dolce a Gabbana společně s Roberto Cavalli vaše sny plnit umí. Kdo však jde ještě dál je značka Olympia Le-Tan. Psaníčka této kolekce je těžké na první pohled rozeznat. Okolí ho snadno zamění za knihu. A i pro milovnice hadí kůže se v podzimních trendech najde to pravé ořechové. V tomto ohledu vaše chutě uspokojí značka Gucci nebo Michael Kors.

Podzim je ideální doba pomýšlet na koupi malé velké kabelky jménem psaníčko. Kdy jindy byste měly investovat do exkluzivního kousku než právě nyní. Nebojte se utratit více než byste chtěla. Psaníčko je zcela zásadní doplněk, který často může zastoupit i šperk, který právě pro danou příležitost ve své šperkovnici nenajdete.

Foto: Facebook.com; Archiv firem; net-a-porter.com