Pražský Nespresso Boutique v novém

/ Redakce

Společnost Nespresso otevřela svůj první Nespresso Boutique v Praze v Pařížské ulici již v roce 2006. Tento prodejní prostor prošel v uplynulých týdnech rekonstrukcí a v novém pojetí interiéru se exkluzivně otevřel milovníkům kávy.

Nový Nespresso Boutique disponuje moderními a čistými prostory, novou rozšířenou nákupní zónou v dolní části a elegantní, nápaditou tasting zónou. Zákazníci se mohou těšit na inovativní butik s ještě více personalizovanými službami rozdělenými do několika zón.

Novinkou je služba Pick-up, která se od zavedení uchytila a je již hojně využívána. Na zavolání vám profesionálně školení asistenti nachystají kapsle či jiné produkty z portfolia Nespresso a vy si je můžete vyzvednout v kteroukoli denní hodinu bez zbytečného čekání.

„Rekonstrukcí jsme chtěli vyjít vstříc členům našeho Clubu, který se v posledních letech značně rozrostl, a původní butik již stěží dostačoval jejich přáním a potřebám. Abychom zvýšili pohodlí při nakupování, rozhodli jsme se změnit pojetí butiku, a tím zpříjemnit zážitek z nakupování,“ říká Juraj Juhász, Country Business Manager společnosti Nespresso.

Nespresso Boutique najdete v Pařížské ulici 10, otevřen je každý den v týnu i víkendu. Mimo kávy si tu můžete pořídit také designové kávovary a doplňky jako například hrnečky, stojany na kávové kapsle nebo sušenky.

Každý rok se také chystá limitovaná edice káv Variations. Je připravována speciálně pro období svátků a vždy kombinuje chuť kávy se zajímavými příchutěmi. Jaké to budou letos Vám již brzy odhalíme.

 

Foto: Kamila Písaříková, archiv značky Nespresso

 

0 Comments

Leave a Comment