Přivoňte si k létu s Yankee Candle

/ Redakce

Šťavnaté ovoce, kam se podíváte. Značka Yankee Candle si dala na letních novinkách opravdu záležet a připravila si pro své fanoušky osvěžující koktejl léta.

Pomerančový fresh, čerstvý ananas, banánové smoothie, borůvková zmrzlina nebo jablečný kompot – léto je sezónou pro rozličné úpravy ovoce. Plody léta jsou veselé a pestrobarevné, proto se jimi nechávají inspirovat nejen návrháři oblečení, ale třeba i manikérky, které vám na nehty vystřihnou perfektní mini plátky pomerančů, kiwi nebo jablíček.

Co by bylo v zimě divné, v létě je vítané. Zářivé, barevné a zábavné. Takové jsou i tři voňavé novinky od Yankee Candle pro letošní letní sezónu a také dvě vůně exotických koktejlů v limitované nabídce. Sladce šťavnatá a osvěžující arómata vás v horkých měsících povzbudí a ochladí.

Strawberry Buttercream and Pineapple Cilantro Large Jars with Fruit (kopie)

Příznivci Yankee Candle také ocení limitovanou edici svíček, které si musí doslova „ulovit“ s vědomím, že budou po určitém čase vyprodané a již nikdy nebudou v nabídce. Letos jsou to dvě super letní lahůdky. Margarita Time – S touto vůní zábava nikdy nekončí! S hravou sprškou čerstvě vymačkané limetky v klasickém nápoji margarita máte stále svou šťastnou hodinku. Citrus Tango – Přišel čas věci pořádně promíchat! Energická, hravá a svěží melodie na slunci uzrálých pomerančů, citrónové kúry a grapefruitu.

Voňavé svíčky Yankee Candle si užijete i na cestách, pořiďte si cestovní mini verze.

Foto: Archiv