Profesionální péče s NARS

/ Redakce

Pro krásně nalíčenou tvář je důležité používat ty správné přípravky. Nechte se inspirovat značkou NARS, jejíž paleta odstínů i široká kolekce štětců jsou tím pravým pro krásnou tvář.

Make-up můžete nanést správně pouze s těmi správnými pomůckami ”  – François Nars.

Značka NARS Cosmetics má tak ve svém portfoliu sadu profesionálních štětců, které vám dopomohou ke skvělému make-upu. Čtyři ze šestnácti profesionálních štětců jsou k dostání exkluzivně v parfumeriích Sephora. Každý z nich je vyroben se štětinami nejvyšší kvality, které jsou jemně zahuštěné tak, aby zajišťovaly správnou rovnováhu pro precizní a profesionální aplikaci makeupu.

Štětce a jejich konečný vzhled se vyznačují, pro značku tak ikonickým, černým matným povrchem, který nese vyryté logo a jasně červenou doplňující barvu.

nars_titulka

Každý detail této celé kolekce je charakterizován elegantním designem François Narse, zakladatele a kreativního ředitele společnosti Nars, a Fabiena Barona z newyorské návrhářské společnosti Baron & Baron.

Mimo sadu štětců se můžete těšit také na šest nových odstínů lesků na rty v zářivých barvách. NARS také představuje kompletní řadu lesků na rty s novým složením, která se skládá z několika odstínů, se kterými vytvoříte sofistikovaný, přirozeně vypadající lesk na rtech, ideální pro dodání půvabu každodennímu vzhledu. Tyto lesky na rty mají hedvábnou texturu a nový aplikátor umožňuje precizní aplikaci pro delší a pohodlnější nošení. Obsahují také vyživující a hydratační složky, které vyhlazují jemné linky a zanechávají rty plné. K dispozici je šest avantgardních odstínů.

nars

Značku NARS najdete exkluzivně v Parfumeriích Sephora.

Foto: Archiv značky