Proměny modelky Jitky Nováčkové

/ Redakce

Miss z roku 2011 a modelku Jitku Nováčkovou v poslední době můžete v médiích často zaznamenat. Nechybí v módních rubrikách ani na titulcích časopisů i bulvárů. Převažují spíše pozitivní reakce a to je důvod, proč se za jejím stylem ohlédnout.

Jitka Nováčková svou kariéru modelky neodstartovala zrovna šťastně. Krátce po zvolení Miss hodně přibrala a z trůnu slávy rychle spadla. To vše je dnes ale minulostí. Díky změně jídelníčku a pravidelnému cvičení se dostala zpět do první ligy a dokonce se stala i moderátorkou jedné z řad pěvecké soutěže SuperStar.

Pohled do sociálních sítí

Pohled do sociálních sítí

Její sociální sítě obsazují fanoušci velmi hojně a ona na nich ukazuje to nejlepší ze sebe. Rozhodně se právem stává inspirací a to nejen tou módní. Ani náš dceřiný portál parizskaulice.cz nezůstal opodál a v minulosti s ní nafotil exkluzivní fotostory pro značku Escada, který zaznamenal mimořádný úspěch nejen u čtenářů, ale rovněž u zákazníků.

Escada pro parizskaulice.cz

Escada pro parizskaulice.cz

Sama modelka často a ráda podporuje českou tvorbu. Spolupracuje s českým designérem Lukášem Macháčkem. V jednom z rozhovorů řekla, že zbožňuje pánský styl a v jejím šatníku najdeme spíše kalhoty. Na různé společenské akce však častěji nosí šaty nebo sukně, ale ony kalhoty nejsou vzácností.

Jitka Nováčková na MBPFW září 2016

Jitka Nováčková na MBPFW září 2016

Barvy dle všeho příliš nevyhledává. I když jako křehké blondýnce by určitě slušely, následující fotografie z poslední doby nasvědčují tomu, že v barevnosti dává přednost tlumeným odstínům a především černé.

Představení kolekce Reserved S/S 2017

Představení kolekce Reserved S/S 2017

Na posledním pražském módním týdnu však přeci jen šlápla vedle, když se před fotografy postavila v barevném outfitu vyrobeném z různých materiálů, který připomínal chaos, zmatek a nevkus. Naštěstí těchto výstřelků je u Jitky už jen málo.

Jitka Nováčková MBPFW jaro 2017

Jitka Nováčková MBPFW jaro 2017

Na úvodní večírek ke stejné akci se oblékla do zelených šatů, které jí velmi slušely. Je jasné, že o této modelce ještě hodně uslyšíme a její styl budeme i nadále sledovat, protože nás pomalu, ale jistě baví.

Úvodní party k MBPFW březen 2017

Úvodní party k MBPFW březen 2017

Designblok, říjen 2016

Designblok, říjen 2016

Česko-Slovenský ples únor 2017

Česko-Slovenský ples únor 2017

Foto: Profimedia.cz; MBPFW