-->

Randíte, ale už nejste nejmladší? Pak dodržujte tahle pravidla!

/ Anna Basiková

Randění není jen pro náctileté nebo holky po dvacítce. Na hledání toho pravého je správný čas kdykoliv, jen musíte dodržovat určitá pravidla.

Randění by mělo být především zábavné. Pokud je vám víc než třicet či čtyřicet, rozhodně se seznamováním s novými lidmi nestresujte. Stačí jen vědět, jak na to. V tomhle věka byste měla:

Vědět, co chcete.

Nechceme po vás, abyste odmítla každého, kdo se jen trochu odlišuje od vašeho ideálu. Stejně tak ale ze zoufalství nezačněte chodit hned s prvním sympaťákem. Zapoměňte na to, co jste od mužů vyžadovala před deseti lety a spíš se soustřeďte na to, koho byste vedle sebe chtěla teď.

Zapomenout na pravidla.

Ano, říká se, že muži potřebují ženy dobývat. Vám už ale není dvacet a není potřeba, abyste si hrála na nedostupnou. Pokud máte zájem, dejte mu ho najevo. Říct muži, že se vám líbí, není nic špatného.

Být upřímná, ale nepřehánět to.

Není potřeba hrát na dotyčného nějaké divadýlko a zatajovat mu kolik vám je, co děláte, kolik máte dětí atd. Na druhou stranu mu ale nemusíte hned svěřit úplně všechno. Třeba se s ním už v životě neuvidíte a na schůzce byste se měli především bavit a nerozebírat vaše osobní problémy.

Mít úroveň.

Pokud se rande úplně nepovede a on už se neozve, nedělejte si s tím hlavu. Najde se někdo jiný. Rozhodně ho nenahánějte a nepátrejte po tom, proč o vás nemá zájem.