Revoluce v kosmetickém průmyslu: Biologický růstový faktor

/ Lenka Komrsková

Každý si přeje mít dokonalou pleť bez vrásek, žilek, zarudnutí, akné, nebo dalších problémů. Předpokladem krásy je pleť zdravá, vyživená, hydratovaná. Jak na ni?

Česká firma Kosmetika Capri vyvinula první přípravky na světě s vysokým podílem biologického růstového faktoru a proteinu laktoferin, které nám s těmito problémy efektivně pomohou.

„Takto koncipované přípravky nenabízí žádná jiná kosmetická firma na světě,“ říká Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy a dodává: „Loni jsme na trh uvedli značku Capramedic a pod ní jsme vyvinuli úplně nové přípravky, které výrazně zlepšují stav i vzhled pokožky při zdravotních problémech jako je atopický ekzém, lupénka, jizvy, strie, popáleniny. Od zákaznic máme skvělé zpětné vazby, že přípravky opravdu fungují.“

Taktéž díky vysokému obsahu nativního kozího kolostra a dalších aktivních látek pomáhají produkty značky Capramedic pokožce rychleji regenerovat. Upravují kožní mikrobiom, zklidňují projevy podráždění, podporují ochrannou kožní bariéru a upravují rovnováhu hydratace pokožky. Zatím existují produkty dva. Jeden ve formě krému a druhý ve formě gelu. Lze používat pouze jeden, který si vyberete a oblíbíte, nebo můžete přípravky kombinovat.

Diaderm Creme a Diaderm Gel

Jedinečné a první kosmetické přípravky na světě s vysokým obsahem biologického přírodního růstového faktoru a antimikrobiálního proteinu laktoferinu. Přírodní komplex s obsahem probiotik je určený pro úpravu kožního mikrobiomu. Produkty obsahují nativní kozí kolostrum. Konzistence obou produktů je lehká a parfemace jen jemná bez alergenů. Přípravky mají vysoký podíl aktivních látek a ingredience přírodního původu, alternativní a přírodní konzervace. Jsou vhodné pro všechny typy pleti. Pro hlubokou anti-ageing omlazující a revitalizační péči doporučujeme používat dvakrát denně na obličej, krk a dekolt pro zralou pleť. Dále používejte plošně či lokálně u pokožky s výskytem určitého problému alespoň dvakrát denně.

Diaderm Creme je určený pro zdravý vzhled pokožky postižené zhojenými bércovými vředy, atopickým ekzémem, lupenkou (psoriázou), rosaceou, kuperózou, seboreou, či dermatitidou. Diaderm Gel zase napomáhá pleti postižené zhojenými bércovými vředy, akné, mykózami, kandidózami, zhojenými jizvami, striemi a zhojenými popáleninami.

Přípravky Kosmetiky Capri se vyrábějí v Čími u Nového Knína, jsou lokální a tím pádem způsobují minimální dopravní a skladovací zátěž, nezatěžují výrobou ani svými obaly životní prostředí, jsou 100% recyklovatelné. K dispozici na www.kosmetikacapri.cz.