Revoluce v nanášení make-upu

/ Redakce

Dobrý make-up poznáte tak, že je v podstatě neviditelný. Jedná se zkrátka o základ a jedno z kosmetických gro, které byste něměli ve vaší denní rutině podceňovat. Budete se divit, jak se vývoj nanášení make-upu postupně zdokonaluje! Nyní můžete být pomocí těchto kosmetických pomocníků jako z Photoshopu! Stanice “bezchybný vzhled” se blíží!

1. SONICKÝ KARTÁČEK: Clinique Sonic System Airbrushed Finish Liquid Foundation Applicator

Nový přístroj od Clinique, Airbrushed Finish Liquid Foundation,  je v podstatě nanášející houbička poháněná sonickým systémem, která jemně vmasíruje make-up do pokožky, aniž by tvořila nelíbivé čáry a nerovnoměrnosti. Stačí jen stlačit svůj make-up do dlaně a jemně v něm kartáček namočit. Poté stačí jemnými krouživými pohyby aplikovat na celou tvář.

high-tech-foundation-tools-1

2. SYPKÝ MAKEUP: Surratt Beauty Surreal Skin Foundation Wand

Je k nevíře, že maskér Troy Surratt strávil dva roky idealizací a zdokonalováním svého Surreal Skin Foundation Wand. Kartáček je vyroben z antibakteriálních štětin a plně přizpůsoben tónu vaší pleti také díky tomu, že je pigment make-upu namíchán přímo pro vás. Aplikuje se nejlépe diagonálními tahy a postupným přidáváním pigmentu (zmáčknutím tlačítka na štětci).

high-tech-foundation-tools-2

3. ŠTĚTEC: RMS Beauty Skin2Skin Foundation Brush

Pro ty, kteří rádi míchají a kombinují několik různých make-upů, je ideální volbou revoluční štětec Skin2Skin Foundation Brush  od RMS Beauty. Toto elegantní řešení je založeno na zkosených štětinách tvarovaných do spirály, díky nimž je možné docílit efektu Lo-Fi, což jevzhled nabodobující ten, kterého byste docílili nanášení prsty. Může být použit s jakýmkoliv základem, který si vyberete, což z něj dělá skvělého společníka každé ženy.

high-tech-foundation-tools-3

4. KOMPAKTNÍ MAKEUP: Estée Lauder Double Wear Nude Cushion Stick Radiant Makeup

Fanoušci kompaktích make-upů by si zajisté mohli oblíbit novinku od Estée Lauder Double Wear Nude Cushion Stick Radiant Make-up, na který se můžete těšit již letos v červenci! Jednodušší aplikaci snad už ani nelze vymyslet, otočte produkt a make-up se postupně uvolní do houbičky, kterou nanesete make-up na tvář.  Ve formuli houbičky jsou navíc hydratační rostlinné a minerální výtažky, které mají blahodárné účinky na zdraví pokožky.

high-tech-foundation-tools-4

Zdroj: Archiv firem