Rozkvetlý začátek jara v Olovnici

/ Redakce

Tradiční květinová a dekorativní výstava v Olovnici právě zažívá své jarní pokračování. Floristka Jaroslava Malinová pro vás vyzdobila Brejníkův Mlýn jarními a velikonočními dekoracemi, na své si tentokrát přijdou i budoucí nevěsty.

Brejníkův Mlýn v Olovnici ožil pro tento víkend opět bohatou jarní výzdobou. Celé patro kultovního mlýna se díky velikonoční a jarní výzdobě proměnilo v jedno velké jeviště pastelových i pudrových barev a vaše oči tak nebudou ze začátku vědět, kam dřív se dívat. Nově postavila floristka Jaroslava Malinová také svatební altánek a tak si na své přijdou i budoucí nevěsty.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V Olovnici najdete také jarní i velikonoční věnce a těšit se můžete na spoustu bylinek a živých květin. Nechybí ani francouzské sklo, anglické čajové soupravy, svíčky Yankee Candle a tradičně se na akci také objeví značka Deers se svými šperky jelínků. Po chvíli budete mít pocit, že chcete všechno a postupně budete na stejném místě objevovat nové a nové roztomilosti a domů budete odjíždět minimálně po dvou hodinách, spokojení a jarně naladění.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V zadní místnosti mlýna si můžete dát stylové občerstvení v italském stylu a ochutnat tak domácí a skvělou focacciu plněnou prosciuttem či Amaretti sušenky či mandlový dort.

Výstava probíhá od čtvrtka 19.3. do neděle 22.3. od 13-19. Více informací najdete na oficiálních facebookových stránkách.

Foto: Kamila Písaříková