Salvatore Ferragamo: Jak voní AMO FERRAGAMO PER LEI

/ Lenka Komrsková

Nová vůně Salvatore Ferragamo – AMO FERRAGAMO PER LEI – je ódou na radost, harmonii a péči o sebe samu zahalenou do okouzlujícího akordu svěžích, průzračných tónů. Představuje nejčerstvější přírůstek kolekce vůní AMO FERRAGAMO.

Vůně následující po svůdné AMO FERRAGAMO a optimistické AMO FERRAGAMO FLOWERFUL vyzařuje touhu ženy znovu se propojit se svým vnitřním já prostřednictvím drobných každodenních rituálů, při nichž věnujeme čas sami sobě a které nám přinášejí potěšení. Vytváří podmanivý efekt „druhé kůže“, zastavující běh času a evokující obraz odhodlané ženy, která se rozhodla zaměřit se na sebe a své sny.

Eau de parfum z dílny parfémářů Marie Salamagne a Oliviera Crespa je zářivá, rafinovaná dřevitě-květinovo-pižmová kompozice. Vůně se otevírá čistými ovocnými tóny hrušky a malinové šťavy, které se prolínají s romantickým srdcem z vonokvětky a průzračné magnólie. Základ představuje smyslnou kombinaci cedrového a santalového dřeva, kašmíru a pižma spřádající hřejivý závoj. Mix ovocných akcentů, zelených akordů a dřevitých nuancí vyzařuje pozitivní vibrace relaxující mysl.

Ladnost linií flakonu evokuje preciznost italského parfémářství a lásku značky Farragamo k tradicím a nadčasové eleganci. Flakon je zahalen do elegantního saténového povrchu. Skrze hladké sklo prosvítá jemně růžový odstín samotného parfému, zatímco na hrdle a víčku se třpytí drobné hranoly osobité textury Amo Ferragamo vůní. Tenká kožená mašle ovíjející hrdlo společně s nezaměnitelným AMO uzávěrem umocňují stylovost flakonu. Vůni seženete exkluzivně v parfumeriích FAnn.

Amo Ferragamo Per Lei EdP 30ml, 1 540Kč
Amo Ferragamo Per Lei EdP 50ml, 2 250Kč
Amo Ferragamo Per Lei EdP 100ml, 2 990Kč