Šampaňské Veuve Clicquot se stává partnerem Designbloku

/ Redakce

Renomovaná značka šampaňského se známou žlutou vinětou se na celém světě proslavila svou nezapomenutelnou chutí a tou nejvyšší kvalitou.

Veuve Clicquot je značka, která vždy symbolizovala kvalitu a kreativitu, a tudíž je přirozené, že přitahuje ty nejvýraznější talenty, a to zejména v oblasti designu. Dokladem toho je bezpočet uměleckých spoluprácí s designéry a osobnostmi světového věhlasu, jako jsou Karim Rashid, Pablo Reinoso, Andrée Putman nebo Christophe Pillet. Mezi nedávné projekty Veuve Clicquot se řadí zakázky pro brazilské designéry Fernanda & Humberta Campanaovy, či spolupráce s francouzským návrhářem Mathieu Lehanneurem. A tak není překvapením, že se tato značka stala partnerem letošního ročníku Designbloku.

V centru Prahy se objeví luxusní obytný přívěs Veuve Clicquot Airstream. Tento ikonický „vůz“ bude v prvním říjnovém týdnu sloužit jako informační místo pro návštěvníky Designbloku. Zároveň si zde bude možné vychutnat sklenku vynikajícího šampaňského v kombinaci s luxusním občerstvením.

V rámci oblíbené přehlídky bude na český trh uvedeno šampaňské Veuve Clicquot Ponsardin v originálním designovém obalu. Izotermické kovové pouzdro s mnohostranným využitím a jedinečným uzávěrem připomíná konzervu od sardinek a ukrývá láhev šampaňského Veuve Clicquot Brut. Kromě zářivě žluté barvy a netradičního tvaru na první pohled zaujme originálním erbem v revolučním designu značky Veuve Clicquot.

Od 1. do 7. 10.2012 bude k vidění interaktivní instalace vzdávající hold netradičnímu kousku i důvtipným předkům šampaňského Veuve Clicquot Ponsardin a to  v prostoru mezaninu Clam-Gallasova barokního paláce v Husově ulici na pražském Starém Městě. Bude mít podobu fotoateliéru ve formě konzervy od sardinek v nadživotní velikosti. Přímo v ní se budou moci návštěvníci nastylizovat a vyzkoušet si, jak se cítí „sardinka“ ve velmi luxusním balení.