Šaty na letní párty: stylová pravidla, která si musíte poznamenat

/ Redakce

Kdo by nechtěl na letní párty, či divokém večírku zazářit? Všechny ženy si přejí být hvězdou večírku, a proto jsme pro vás sestavili seznam trendů, které byste neměli minout!

1. Zablýskněte se s metalickou

 Inspirace: Alessandra Rich

alessandra-rich-spring-rtw-2016-020_592x888

2. Alá trompe-l’oeil

 Inspirace: Gucci

Zkuste vašim letním párty šatům dodat špetku umělecký feeling. Díky božskému návrháři Alessandro Michele se můžete například podobat surrealistickému dílu! Šaty od Gucci jsou zkrátka lapačem pohledů jak se patří! Vyvažte správnou dávku elegance s kreativitou. Občas se vyplatí být trochu “nemorální” a zvolit například super hluboký výstřih, nebo sexy průsvitné materiály. 

_GUC0355_592x888_1

3. Disko osmdesátky

 Inspirace: Saint Laurent

Ještě dřív než designnér Hedi Slimane ukončil své působení v Saint Laurent, ukázkal světu kouzelnou přehlídku plnou šatů inspirovaných diskotékou osmdesátých let s heslem “glamour na plné otáčky”. Velké nařasené aplikace a flitry se stanou vašimi nejlepšími přítelkyněmi. Navíc v chladnějších letních večerech bude stačit dokombinovat k šatům jen pár klasických černých silonek.

KIM_1678_592x888_1

4. Chyťte se do sítě

 Inspirace: Balmain

Proč například nepojmout párty u vody tematicky?  “Fishnets” neboli síťovinu jsme mohli vidět na přehlídkách Balmain již letos v zimě. Nicméně zdá se, že až letní párty se jeví jako ideální pro tento unikátní kousek. A náš trendy tip? Samozřejmně vditelné spodní prádlo s vysokým pasem a jednoduchá bralet vytáhne šaty na naprostý vrchol. Stačí přidat ploché sandály, platformy, nebo lodičky a široký pásek. Dokonalý outfit na plážovou párty je na světě!

_MON0925_592x888_1

5. Bez korzetu už ani krok

 Inspirace: Alexander McQueen

Všichni už po minulých sezónách víme, jak skvělé dokáží být v outfitu hedvábné šaty (aka noční košilka). Nyní je ovšem čas začít pracovat na trendu příští sezóny korzetu! Vytvořte na vašem outfitu dokonale harmonický románek s volánky, šněrováním, řasením a hedvábnými prvky. Nezpomeňte dodat éterický účes a jemné líčení pro párty, která je naladěná romantikou a provoněná rozkvetlými růžemi.

_ARC0287_592x888_1

6. Odvažte se s rozparky

 Inspirace: Anthony Vaccarello

Pro divoké večírky tu jsou ovšem jiné šaty. Kdo ještě dosud nezaznamenal, že dalším z hitů jsou závratně dlouhé rozparky, máme pro vás tip, jaké šaty k tomuto trendu sedí nejlépe. Zainvestujte do nových a sexy “malých černých”! LBD s dlouhým rozparkem bude hitem nejen na párty se zacházejícím letním sluncem. Metalické sandály, zajímavá spona a dokonale hydratovaná pokožka z vás udělá bohyni se vším všudy!_ARC0536_592x888_1

Zdroj: Vogue