Co na sebe? Nejlepší Insta outfity minulého týdne

/ Redakce

Jaro, nebo spíše léto, je naplno tady, tak si užijte outfity, které stačí doplnit lehkou džískou nebo křivákem. Dochází vám inspirace? Podívejte se na ty nejstylovější looky z minulého týdne a nebojte se vytvořit ze svého šatníku něco podobného!

French chic

Jeanne Damas je zosobněním dokonalého vkusu a její styl je koncentrovaná francouzská elegance. Na Jeanne se stačí jen podívat a máte chuť na červené víno a bagetu se sýrem. Pokud milujete francouzskou nenucenost, rozhodně se inspirujte jejími outfity. Džínová minisukně a chic top je neprůstřelná kombinace na teplé jarní dny.

#pierrebonnard ?

Příspěvek sdílený Jeanne (@jeannedamas),

Vždy ženská Emily

Emily je cool a zároveň vždy působí velice žensky. Jak to dělá? To nevíme, ale na jejím Instagramu jsme závislé. Jestli se chcete cítit (a vypadat) jako božská Emily, jednoduše okoukejte její, nebojíme se říct, perfektní outfity a hurá do ulic! Jarní šaty nemusí být jen květovaná záplava. Tyhle jednoduché béžové musíme mít.

✌?NYC

Příspěvek sdílený Emily Ratajkowski (@emrata),

Přírodní oslava

Len je na jaře a v létě váš nejlepší přítel. Pište si to do poznámek, protože letos potřebujete alespoň jeden béžový lněný kousek. Ať už to budou kalhoty, sako nebo košile, věřte, že vám v nich bude tak příjemně, že u jednoho kousku to rozhodně neskončíte. Monikh je expert na neutrální barvy. Hnědá, béžová a bílá reprezentuje dokonalou souhru.

?

Příspěvek sdílený Monikh Dale (@monikh),

Oversize sako 

Velké sako neodkládáme ani letos. Tenhle kousek zkrátka jen tak nepustíme a to nejen proto, že jich právě teď máme plnou skříň a musíme je unosit. Naštěstí není nic jednoduššího, než ho přehodit přes ramena a jít. Vypadá skvěle s velkým množstvím kousků, takže jen těžko šlápnete vedle. Na jaře k džínám, v létě ke šortkám.

NYC ✨

Příspěvek sdílený Estée Lalonde (@esteelalonde),

Bodycon i přes den

Bodycon šaty jsou kouskem, o němž spousta lidí smýšlí jen jako o večerním outfitu. A to je, jak demonstruje Sophia, velká škoda. Šaty na tělo nemusí být jen elegantní a sexy (i když tak trochu budou asi vždy). Můžete je až překvapivě snadno vynést i na brunch nebo do práce. Jen je usaďte džínovou bundičkou nebo sakem a teniskami. Jakto, že nás to nenapadlo dřív?

Buenos días Barcelona <3

Příspěvek sdílený Sophia Roe (@sophiaroe),