Šéfredaktorka už má jasno, co si koupí na podzim

/ Redakce Foto: Archiv firem

I když k nám konečně a vlastně teprve dorazilo “léto”, já už mám jasno, co si koupím na podzim. V úterý proběhla prezentace kolekce značky COS, která vás navzdory slunečním paprskům s potěšením vrací nebo posouvá zpět do podzimu.

Od doby, co se otevřely brány butiku COS v Pařížské ulici, se můj šatník hodně obnovil. Nepatřím mezi nákupní maniačky, i když by to asi každý od šéfredaktorky lifestylového portálu čekal, sázím na nadčasovost, pohodlnost, jednoduchost a originalitu, které lze snadno kombinovat. A přesně tohle kolekce COS nabízí. Navíc, kdykoli do butiku vstoupím, vždy v něm najdu nové kousky. V úterý jsem měla to potěšení prohlédnout si kolekci, která bude k dispozici nejen mně, na podzim v butiku COS. Tradičně jsem si ihned vyhlédla kousky, kterým určitě neodolám a již nyní se na ně těším. Hned při vstupu do místnosti mi padly do oka šněrovací boty nádherné tmavě vínové barvy s netradičním podpatkem.

K těmto botkách mi rozhodně padnou šaty stejného odstínu vínové s odhalenými zády a správnou délkou k mé postavě i věku. Vůbec odstíny vínové sehrají na podzim v COS významnou roli.

Dalšími oblíbenými odstíny jsou pro mě všechny šedé. A tak i v této barvě už svůj outfit v paměti mám uchovaný. Celkově odstíny vínové, světle šedé, modré, zelené, ale samozřejmě i černé najdeme v kolekci, která rozhodně stojí za to. Důležitou roli budou hrát odstíny červené, která bude na podzim dominantní barvou. Designéři opět nezapomněli si pohrát s geometrií, oversize velikostmi a kvalitními materiály, které u COSu máme tolik rádi. Nechybí ani hravé detaily jako řasení, plisé, shrnuté rukávy, které z obyčejných modelů vytvoří unikátní kousek. Podzimní kolekce COS mě jednoduše znovu nadchla a já nedočkavá opět vyrazila do butiku zkrátit si čekání a udělat si radost.

COS A/W 2017-18

COS A/W 2017-18