Seznamte se s Clarisonic, jedničkou v čištění pleti

/ Kamila Písaříková

Původně byl Clarisonic vyvinut pro odborníky v oblasti péče pro pleť. Velmi rychle si získal své nadšence, a tak i vědci uznali, že je čas představit tuto novinku i pro domácí použití.

Clarisonic je přístroj, který vyvinuli vědci a inženýři v Seattlu pro odborníky v oblasti péče o pleť. Ti jej využívali při terapii, Clarisonic se však stal brzy natolik oblíbeným, že se vědci rozhodli představit o jeho variantu pro domácí péči.

front-plus-mia-2-brushesheads-lr

Metoda Clarisonic funguje na principu kartáčku, který je vybaven třemi různými rychlostmi pro čištění obličeje a dvěma různými tříminutovými režimy a unikátním nástavcem pro čištění těla, díky čemuž dokáže jemně odstranit odumřelé buňky pokožky a zanechává pleť i pokožku těla hebkou a hladkou. Kartáček pro sonické čištění pleti Clarisonic Plus tak nabízí možnost všestranného čištění obličeje i těla. Další verze je vybavena i časovačem, který vám jednodušše naznačí, že je v čištění přejít na další část obličeje.

Celkově by pak vaše pleť měla být jemnější a zářivější, pleťové přípravky by se měli lépe vstřebávat a i make-up lépe odstraňovat. Jako bonus navíc si můžete pořídit kartáček v různých odstínech pastelových barev.

Clarisonic si můžete pořídit exkluzivně ve vybraných parfumeriích Sephora.

Foto: Archiv značky