Shopping tip: Kde seženete luxusní kousky oblečení pod 700 Kč? 

/ Redakce

Milovníci nakupování zcela jistě neodolají luxusním kouskům za skvělé ceny. Právě toto spojení je cílem nákupního centra Premium Outlet Prague Airport, kde si pořídíte stylové kousky, doplňky i kosmetiku za částky, o nichž se vám ani nesnilo.

Nákupní centrum jen 30 minut od centra

Už jste někdy navštívili Premium Outlet Prague Airport? Stylové nákupní centrum situované do podoby staré Prahy se nachází pouhých 5 minut od letiště a z centra hlavního města se do něj dostanete už za 30 minut. Dopravit se tam můžete autem a poté zadarmo zaparkovat na prostorném parkovišti, nebo využijte taxi či autobusovou linku. 

Nakupujte a ušetřete

 Outlet Praha je vyhlášený především svými cenami, díky kterým můžete při svých nákupech dost ušetřit. Pod jednou střechou na vás čeká více jak sedm desítek obchodů a obchůdků, jež ukrývají ty největší módní poklady honosící se luxusními a celosvětově známými značkami. Určitě vás nadchnou i kousky GuessGucciKarl LagerfeldDesigualAdidasGiorgio Armani, Hugo Boss nebo třeba Mustang, LacostePepe Jeans či Prada. 

Nenechte si ujít speciální akce

Právě teď vás příjemnými slevami naláká oblíbená značka Pepe Jeans, která slibuje až 55% slevy na vybraný sortiment. Pozadu nezůstává ani Regatta, jež hlásí výprodej skladových zásob a neodolatelné slevy dosahující až 80%. Pokud milujete kvalitní kosmetiku, neváhejte a vyberte si z více než čtyř stovek beauty produktů značky Inglot, kde aktuálně probíhají slevy dosahující 51%.