Soutěž se s.Oliver pokračuje: Vyhrajte zajímavé ceny s kolekcí Q/S designed by

/ Redakce

Populární oděvní řetězec s.Oliver uvádí na trh novou řadu oblečení – Q/S designed by. A vy si můžete nejen dobře nakoupit, ale rovněž vyhrát zajímavé ceny.

Q/S designed by je kolekcí plnou trendy kousků. Jejich designu se tentokrát ujal slavný DJ a producent Robin Schulz. Můžete se tak těšit na pohodlné praktické oblečení, ve kterém se budete cítit i vypadat skvěle.

batohy
A co je nejlepší? Značka Q/S designed by si pro vás připravila soutěž o skvělé ceny. Co můžete vyhrát? Kromě již zmíněného zájezdu na Ibizu máte šanci získat jeden z 25 cool batohů, které jsou jako dělané na festivaly nebo do školy a jednu z 25 slevových poukázek do prodejen s.Oliver. Pak už stačí si jen rozšířit šatník o spoustu nových stylových kousků, které se vám budou na léto jistě hodit.

unnamed

Tím to ale nekončí, hraje se totiž ještě o 3 pennyboardy, na kterých si můžete léto užívat plnými doušky a být cool.unnamed

A co je potřeba udělat, abyste se stali těmi šťastnými? Stačí když budete sledovat Q/S designed by na Facebooku, kde se dozvíte všechno důležité. Tak rychle, není na co čekat.

Foto: Archiv firem