Splétaná vlasová inspirace

/ Redakce

Když se řekne pletený cop, mě osobně se vybaví doba, kdy jsem byla malá holka a vždycky těsně před odchodem do školky jsem si vzpomněla, že nutně potřebuji mít zapletený cop. Mívaly ho přeci princezny…Zdá se vám, že tenhle ze tří pramínků pletený cop je infantilní a patří právě do školky?Mnoho designérů dokázalo, že tomu tak není a cop bychom měly vzít na milost i v dospělosti.

Splétané kreace jsou trendem, který neminul snad žádného světového návrháře, od Valentina, Gaultiera až po značku Etro. Inspirujte se i vy, zaplétejte se sami nebo se svěřte do rukou kadeřníkovi a nechte si vytvořit obdivuhodné kreace.

venexianaZnačka Venexiana poslala na molo modelky s nízkým drdolem a dvěma klasickými copy po stranách.

– Centrální cop dokázal překvapit na letošním Miami Fashion Weeku. Značka 6 Shore Road by Pooja se nejspíš inspirovala přírodními motivy.

– Stále romantický Valentino nabídl nestárnoucí klasiku volného copu spleteného ke straně a zdobeného černou saténovou stuhou. Přesně tenhle „rychlo účes“ je ideální volbou, pokud vás čeká nečekaná návštěva nebo naopak cesta do víru velkoměsta.Stačí obléct jednoduché koktejlky, nasadit výrazné náramky a do ruky vzít psaníčko a máte vyhráno.

gaultier Africké vibrace kombinované s křehkým baletním drdolem dokázal skloubit Jean Paul Gaultier.

– Mým osobním favoritem je korunka spletená z vlasů, jakou předvedla značka Alice+Olivia.

– Hairstylisté značky DKNY vytvořili účesy z tenkých pevně stažených copánků, které opticky připomínaly vyholení hlavy jež bylo trendy v minulých sezónách.

– A pokud jste zdatné ve splétání rybího copu jako vlasoví stylisté značky Etro, neváhejte. Tento účes je skvělou tečkou k romantickému nebo hippie outfitu.

Zdroj foto: Pinterest.com